Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi a legbiztosabb csótány...

Mi a legbiztosabb csótány írtó módszer? Vagy ahol egyszer megjelentek onnan többet lehetetlen kiírtani?

Figyelt kérdés
2 napja jelentek meg a lakásomban éjjel a nagy fekete csótányok. Teljesen kivagyok. Sikítófrászt kapok tőlük, aludni sem tudtam azóta. Pedig tisztaság van nálam. Tegnap az egész lakást szétpakoltuk, mindent elhúztunk, szétszedtünk. Még a teát filterenként is átnéztük éa nem találtunk egyet sem. Este mégis ott rohangáltak az előszobában és a szobába is bejött egy. A szomszédomnál is van és 2 emelettel lejjebb is. Hívni fogunk írtót de nem tudom milyen módszer a tuti biztos. Régi munkahelymen valami kenőcsöt kentek mindenhova de az nem ért semmit. Írjon akinek van tapaszalata.

2020. máj. 24. 12:14
 1/4 anonim válasza:
Nem akarlak elszomorítani de nem sok esély van megszabadulni tőlük, főleg panel lakásban ,vagy olyan épületben ahol szomszédok vannak. Az a barna "kenőcs" semmit se ér. Ha szemét ledobó is van a lépcsőházban akkor még rosszabb a helyzet. Annyit érdemes tenni,hogy a lakásban található összes rést ,hézagot pl. Csövek körül ,főleg a vizes helyiségek (fürdő,wc,konyha) meg kell szüntetni
2020. máj. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem panel és nincs szemétledobó de a vízórák meg gázórák egy közös stangon vannak a falban. Úgy vam beépítve a lakás ( már így vettük) hogy nem igazán lehet hozzáférni a csövek körüli részekhez sok helyen. A szomszédok együttműködőnek tűnnek. Csak azt nem értem miért nálam jöttek ki. Az alattam lakót miért hagyták ki? Talán mert van kutya? Tényleg olyan tisztaság van, hogy már arra kapok megjegyzést, hogy túlzásba viszem. 5 éve lakom itt. Eddig nem volt csótány max a pincében.
2020. máj. 24. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Közös irtás minden egyes lakásban, csak ez segít.
2020. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem a közösképviselővel aki üvöltött velem és nem hajlandó csak a házban a járványhelyzet miatt. Kétségbeejtő a helyzet.
2020. máj. 25. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!