Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Lesz egy Vietnámi Botsáskám...

Lülü a Botsáska kérdése:

Lesz egy Vietnámi Botsáskám és ehet-e csalánt,füvet stb? Azért mert lesz nekem is egy és kezdő vagyok ebben.

Figyelt kérdés

#botsáska #Ramulus Artemis
2020. jún. 1. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát egy kicsit jobban nézz utána a tartásának, etetésének.

Mert igencsak válogatós állat... elsősorban a szeder és a rózsa (NEM PERMETSZERES) levele alkalmas az etetésükre. Elméletben a ribizlit, tölgyet, galagonyát is megehetik, de a biztos az a szeder és a rózsa.

Csalánt meg füvet, na AZT 100% nem fognak neked enni.

Illetve nem tudom, mekkora helyen akarod tartani de egy kis doboz nem fog működni. Nem bírják a befülledést. legalább egy 40x40 cm és 50-60 cm magas jól szellőző terráriumban gondolkodj.

2020. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 drfauna ***** válasza:

Szia! Málna, szeder, rózsa, tölgylevelet esznek, az enyém ezt eszi, meg a salátát is szeretik. Mással nem kísérleteznék, de ezeket is biztonságos helyről szedd/vedd.

Az itatást úgy oldd meg, hogy levélcserénél bespricceled a leveleket, de ha a sáska bent van, akkor ne párásítsd, vagy, ne közvetlenül a sáskára spriccelj, nehogy gombás fertőzést kapjon. További jó sáskázást, ha bármi kérdésed van, írj privátban, vagy az instagramomra, ahol ugyanezen a néven találsz meg (drfauna).

2020. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!