Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » HA éjszakára kinyitom az...

Butt kérdése:

HA éjszakára kinyitom az ablakot úgy hogy nincs felkapcsolva a lámpa attól még bejönnek a bogarak? (nincs szúnyogháló)

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 00:01
 1/7 anonim válasza:
79%

Bejöhetnek de ha egy kis fény sincs akkor kevesebb rá az esély. Esetleg ha van szúnyógriasztó amit be tudsz dugni a konnektorba vagy bármilyen szúnyog riasztós dolog akkor azt jó ha használod! Remélem segítettem:)

Ui: Most nálunk is nyitva van az de nekünk van szúnyoghálónk:D

2020. jún. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok köszi
2020. jún. 29. 00:12
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Bemennek. A kilehelt széndioxidra is harapnak. Holnap vegyél egy öntapadós szúnyoghálót.
2020. jún. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk még a szúnyoghálón is átjönnek a kis rohadékok!
2020. jún. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Én nem tudnék szúnyogháló nélkül élni, így szúnyoggal gyakorlatilag évek óta nem találkoztam. Ellenben hangyák rendszeresen elözönlenek, de nem tudom, honnan jöhetnek. Meg egy-két kósza kaszáspók, de nekik elenyésző a mennyiségük és szerencsére kicsik, így őket megtűröm.

Szerelj fel szúnyoghálót!

2020. jún. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk van szúnyoghálónk ennek ellenére is bejönnek. Én 20 percig vagyok képes egyhuzamban visítani ha meglátok egy nagyobb bogarat az ágyamon, utána már csak a telefonomért vetödöm segítségkérés céljából. #lifehack
2020. jún. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Be, a a dögök mindenen átmennek.
2020. júl. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!