Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mennyi az esélye annak, ha...

Mennyi az esélye annak, ha megcsíp egy fertőzött szúnyog idehaza?

Figyelt kérdés

A napokban rettentő sok szúnyog jön elő 😬

Az elmúlt két napban már 6 csípést szereztem tőlük. Testvéreimet még egyetlen egy sem csípte meg.Tudom nem kell annyira félni, de tartok tőlük mert ők terjesztik a szívférgeket, sőt még sok más betegséget is. Ami azt illeti már a kellemetlen viszketés és irritáció is zavar.

Hogyan védekezzek ellenük?



2020. júl. 1. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Majdnem 0%.

Szerencsére a veszélyes kórokat terjesztő fajok még ritkák nagyon.

2020. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szívféreg nem fejlődik ki emberben csak a kutyákban...
2020. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Hogyan védekezzek ellenük?"


Szinte minden boltban van szúnyogriasztó spray, amit magadra kell fújni.

2020. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekünk bejött a konnektorba dugható párologtatós szúnyog riasztó. este benyomhatnál egyet. nappal meg marad a szpré.
2020. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem 2 nap alatt megcsípett vagy 20-25, de tudom, hogy abszolút semmi szövődvényre nem kell számítanom. Nem kell parázni. Sok helyen szeretnek rémhíreket kelteni, és bár nem mondom, hogy nem léteznek ilyen fertőzőtt fajták, mint pl. a koreai szúnyog, de elég valószínűtlen, hogy hazánkban legyenek vírus terjesztők.
2020. júl. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!