Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mik ezek az apró bogarak amik...

Mik ezek az apró bogarak amik ellepték a házat, és hogyan lehet tőlük megszabadulni ( kép lent )?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Sajnos jobbat nem tudtam csinálni róluk, ez is nagyítóval készült. Nagyon picik mint kb a bolhák. Egyből másznak ránk. És az a furcsa hogy csak úgy megjelennek a karomon vagy a lábamon a semmiből mint ha odaesett vagy ugrott volna. Ugyanakkor csak mászni látjuk őket, repülni ugrani nem.


Úgy vettük észre mint ha az ágyakból és a fotelekből jöttek volna elő, ott vannak a legtöbben.



2020. júl. 7. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom de elég szarul néz ki
2020. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
ezek ágyi poloskák, nem lehet tőlük házilag megszabadulni, rovarírtót kell hívni
2020. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Mostanában vettetek használt bútorokat?
2020. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Fú baszki na erre rápacsáztatok, feltétlen rovarirtót hívjatok főleg mielőtt totálisan elszaporodnak.
2020. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Ágyi poloska.:(

Csak az irtás és a teljes bútorcsere segít (ágyak, fotelek).:(

2020. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Nyaralásról is haza lehet hozni sajnos. Sürgősen hívjatok rovarirtók. Ha pedig társasház, akkor szólni kell mindenkinek, mert átmegy a szomszédba (így is bekerülhetett hozzátok). Egyszerre kellene leírtani a teljes házat.
2020. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Az összes ruhát érdemes 90 fokon kimosni, akár többször is, mert abba belehalnak
2020. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Családi házban lakunk. Hát úgy május 20 körül vettem használtan egy szekrénysort.
2020. júl. 7. 18:51
 9/15 A kérdező kommentje:
Amúgy az összes bútorunk nagyon régi. Az ágyak és fotelek is vagy 20-30 évesek.
2020. júl. 7. 18:52
 10/15 A kérdező kommentje:
Szüleim szerint az ágyipoloska csíp. De ez meg nem csak szaladozik rajtam és ahol elment ott viszket.
2020. júl. 7. 18:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!