Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Szerintetek csak hullát...

Szerintetek csak hullát játszott a pók?

Figyelt kérdés
Előbb mentem a mosgatóhoz, megnyitottam a vizet, erre akkor vettem észre, hogy egy ilyen 1 centis fekete, enyhén szőrős pók volt a mosogatóban. Aztán véletlenül ráment a víz, amit engedtem. Kb 3-4 másodpercig vergődött a vízben, aztán a hátára fordult. Néztem kb 10 másodpercig, hogy biztos hogy nem-e mozog vagy valami, aztán mikor már meggyőződtem, hogy megdöglött, akkor kijöttem a konyhából, hogy hozzak valamit amivel kiszedem onnan. És mire visszamentem, nem volt ott ahol volt. Szerintetek a mosogatóban lévő kevés víz lesodorta a lefolyóba? Vagy hullát játszott és elment onnan? Annyi víz szerintem nem volt, hogy elvitte volna magával. Most eléggé félek, mert nem valami kicsi pók volt.
2020. aug. 4. 13:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Pókok nem játszanak. Felesleges emberi viselkedést rátukmálni. Valószínű, hogy vízes lett, így ösztönből összehúzza magát, a lábait is összezárja. Ezt csinálja esőben is. Majd ha vége a vízesésnek, akkor kis száradás után tovább megy. Mellesleg a pók jobban fél tőled mint te tőle. Nem fog bántani.
2020. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Hullát játszott.

Ezek a mai pókok nagyon rafkósak.

Kifigyelik, hogy mikor megy távolabb aki megakarja őket ölni, aztán kivár.

Kivár.

Majd amikor tiszta a terep lelép és készül a bosszúra, ami éjjel szokott lenni általában, mert a pókok jobban látják a sötétben,hogy nyitott szájjal alszol és mintegy kamikáze pók, beleveti magát a szádba és hősi halált hal.

2020. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem, szerintem meghalt, majd amíg kimentél a konyhából, megjelent Jézus és feltámasztotta. Sokat gondolkodtam az ügyön, és nincs más magyarázat.
2020. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Oké, de rengeteg állat van, ami képes ilyenre, mondjuk azok okosabbak mint egy pók.
2020. aug. 4. 14:05
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Ne becsüld alá az ellenséged.

A pókot sem becsüld alá, okos jószág.

Inkább szelídítsd meg.

2020. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Jézust nem szabad állatnak nevezni.
2020. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Most ne menjünk bele vallásos dolgokba, azok eléggé messze állnak tőlem :D
2020. aug. 4. 14:07
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem vallás, ez pók :D
2020. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom, megyek és felkötöm magam :DD
2020. aug. 4. 14:09
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
:D Ne kösd fel magad, ott is megtalál a pók...
2020. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!