Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Van valaki akinek már volt...

Van valaki akinek már volt ágyi poloska a lakásába?

Figyelt kérdés
Hogyan megy az irtás? Ma jön a szakember.Sok cuccaink vannak. Azokat is lefujják mérleggel? Van egy cicánk ő rá nem veszélyes?Panelban lakunk. Vissza vertőzödhetünk még egyszer?
2020. aug. 5. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Volt sajnos, igen. Szintén panelban lekunk. Először még megpróbálkoztam azzal, hogy kiporszívózom az ágyat, meg körülötte, de természetesen teljesen hatástalan volt.


Szakembert hívtunk, és 2 alkalommal jöttek lefújni őket. Az ágyakat, az ágy körülötti részt, a falat, az ágyneműt, még a szekrényben a ruhákat is lefújták, biztos, ami biztos alapon. Már szerencsére az első után is megszűnt a probléma, de a szolgáltatás 2 alkalmat tartalmazott. Így vállaltak garanciát is a munkára. Ez nálunk tavaly áprilisban volt, azóta szerencsére nem fertőződött vissza a lakás.


Nálunk akkor még nem volt cica, de ugye nem fújták le az egész lakást, ha most lenne erre szükség, akkor mindenképpen a cicát egy néhány órára nem engedném be azokba a helyiségekbe amiket lefújtak a méreggel. De ez ugye csak a saját véleményem, meg kell kérdezni a szakembertől.

2020. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%
Kb. 2 hétig keserítette meg az életem 2 példány. Az ágyamban vertek tanyát. Valószínűleg abból a kartondobozból kerültek hozzám, amibe a csomagokat szállítják. Jót lakmároztak belőlem, de szerencsére nem tudtak elszaporodni, mert egyszer mindkettőt kinyírtam éjjel, amikor felriadtam arra, hogy szúrnak.
2020. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!