Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért zaklatnak direkt a...

Miért zaklatnak direkt a legyek a lakàsban? Csak engem szoktak?

Figyelt kérdés
Ha nyáron véletlenül bejön egy, akkor mindig az lesz belőle, hogy zaklatni kezd. De komolyan, nem tudom máshogy megfogalmazni, olyan mintha nagyon is gondolkodni tudna és rosszindulatúan viselkedik. Egyedül élek, szóval csak engem zaklat. Fekszem az ágyon, tv-zek, semmilyen étel ital nincs körülöttem, és büdös se vagyok, mégis rendszeresen ràszàll a csupasz bőrömre. Minnél agresszívabban hessegetem, annál pofàtlanabbul jön, pár másodpercenként újra. Sőt, egy idő után ha már sokat csapkodtam, csinál olyanokat hogy zuhanórepülésből egyenesen az orrlyukamba vagy a fülembe száll. Mintha direkt csakazértis bosszút àllna, pedig tudom ez csak egy rovar, de mégis. Tegnap már olyan idegállapotban voltam ettōl, hogy egy filmet nem tudok végignézni, mert repül a fülembe, orromba, arcomra... És amint felkapcsolom a villanyt, és fel állok, hogy na most megvàrom hogy leszalljon valahova, és lecsapom egy törölközővel lendítésből, abban a pillanatban eltünik. Ha feladom és vissza fekszem, újra ott terem és zaklat! De tegnap kicseleztem, lefeküdtem, és az egyik kezemben fujàsra készen tartottam a rovar irtó sprayt, majd mikor épp nem az arcomra szállt, hanem a karomra, úgy telibe fújtam a dögöt. Persze utánna mehettem mosakodni, mert a saját bőrömet is lefújtam vegyszerrel. Miért van ez? És tényleg nem vagyok büdös, nō vagyok, napi 2 szer tusolok munka előtt és lefekvés előtt is, ebben a melegben van hogy többször, ez a tegnapi eset is este frissen zuhanyozva történt.
2020. aug. 18. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ösztönösen cselekszik, nem tudatosan zaklat, még ha annak is látszik. Lehet, hogy bejössz neki😁
2020. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fújd be a lakást mikor elmész dolgozni. Mikor haza érsz, szellőztess, nyiss ki egy olyan ablakot, amin van szúnyogháló. Hogy miért zaklat, azt nem tudom, lehet azért mert csak te vagy ott, vagy fogalmam sincs.
2020. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

lehet kénne felszerelned hállot?


(nem tudom miért de valmiért vicces amit irtál 😂)

2020. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Meg akar erőszakolni
2020. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
39%
A legyek kifejezetten téged zaklatnak, Soros hatalmában vannak ők is. Támadják azokat, akik nem elég libernyákok. Hihetetlen, mire képes ez a Soros-féle háttérhatalom.
2020. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Egy légy voltál előző életedben és barátkozni akar,nem egyértelmű?
2020. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Velem is mindig ezt csinálják. Ha kellőképpen felidegesítenek, akkor nagyon jó érzés figyelni, ahogy pörögnek a fejükön miután megkínáltam őket egy kis Raiddel.
2020. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Háló már van az ablakokon ilyen ragasztós, de így is be tudnak jönni, mert az erkélyajtón nincs semmi, mivel albi, így valami barkácsolás nélküli megoldás kellene oda. És azért gyakran kijàrok, kiülök órakra, teregetek így nyáron. Szerintem ez ellen nincs is mit tenni hogy néha bejön egy... De engem pont ez érdekel hogy miért viselkedik így az összes? Mert én eléggé megszemélyesitettem az írásomban, de tudom hogy ez lehetetlen hogy egy rovar bosszú alló és rosszindulatú legyen, pedig hát az 😀 Szóval valami tudományos magyarázat érdekelne erre a viselkedésre.
2020. aug. 18. 19:34
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja amúgy a szúnyogok is rám vannak kattanva, egy társaságon belül én szoktam a legtöbb csipést kapni. Szóval erre biztos van hivatalos magyarázat, hogy bennem van a "hiba". Semmi betegségem nincs egyáltalán, és még az alkoholos vérre se lehet fogni, mert a társaságon belül mindenki szokott inni, mégis engem csípnek a szúnyogok. Amúgy pl a vércsoportomat nem tudom, hiába vagyok 29 éves, sehol sem tüntették fel eddig sima laboroknál, anyut is hiába kérdeztem nem emlékszik. Én erre gondolok, hogy azzal van összefüggésben a szúnyogok és a legyek imàdata is.
2020. aug. 18. 19:44
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj megfürödni.
2020. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!