Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A legyek mitől múlnak ki, ha...

A legyek mitől múlnak ki, ha felragadnak a légyfogóra?

Figyelt kérdés

De nem csak a legyekre vonatkozik a kérdés, hanem például egy szöcske is ráragadt a légyfogóra. Fél nap alatt megdöglött, vagy talán még annyi idő se telt el.

A ragasztóanyag nem mérgező. Annyi is elég nekik, hogy nem tudnak repülni/ugrani, vagy éhen/ szomjan halnak? Vagy az erölködésbe pusztulnak bele, mert ki akarnának szabadulni a ragasztóból? Vagy esetleg teljesen más miatt? Nem értek hozzá, csak most elgondolkodtam rajta.



2020. aug. 22. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kiszáradnak
2020. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
erőlködnek, nem bírja a szívük energia hiányában kiszáradnak
2020. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik lehet,de igen, leggyakrabban abban, hogy próbálnak kiszabadulni szerencsétlenek.Nekem feromonos lepkecsapdám van, és van, amelyiken látszik, ahogy saját magának leszakította a lábát/szárnyát stb.,ahogy próbált szabadulni.
2020. aug. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
2. válaszoló: a rovaroknak/bogaraknak nincs is szívük!
2020. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy a szöcske túlélte valahogy mert lejött, és asztalon mászkál, bár nincs a legjobb bőrben.
2020. aug. 23. 14:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"rovaroknak/bogaraknak nincs is szívük"

de van azzal analóg szervük

2020. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Akármennyire is furán hangzik van szívük. De nem úgy kell elképzelni mint egy emlősét.

2020. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!