Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit kéne tenni? Este egy...

Mit kéne tenni? Este egy német csótány kinézetű rovar felrepült a plafonra. Sikerült elkapnom. Várhatom, hogy megjelennek a barátai is? Tettem ki csapdát, abban nem volt semmi. Eldugodtabb helyeken sem láttam semmit.

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Egér ragasztót rakj le karton papírra a lakás különböző részeire estére. Aztán meglátod lesz-e. Tehetsz neki a közepére kaját is.
2020. szept. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Több helyre kéne rakni csapdát, főleg vizes helységekbe. Mellesleg eddig megnyugodtam ha egy bogár repül mert akkor tuti nem csótány de most minden megváltozott bennem :D
2020. szept. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A barátai csak a Man in Black-ben jönnek.
2020. szept. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tud repülni Erdei csótány, teljesen ártalmatlan, csak eltévedt.
2020. szept. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen én is ebben bízom. De sajnos a másik faj is tud repülni csak nem szeret annyira. Meg elég narancs színű volt az erdei meg úgy tudom sötétebb. De ugyan olyan gyorsan surrant mikor már az asztalon volt mint a konyhaiak, nem volt könnyű elkapni. Azt nem tudom a német csótányok milyen viszonyban vannak a lámpával. Mert ez mintha direkt arra jött volna. Eddig úgy tudtam kerülik a fényt. Bár a német csútányt láttam már a munkahelyemen hosszú tömött sorokban volnulni fényes nappal a falon. :/
2020. szept. 10. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, nekem konyhai csotannyal van tapasztalatom sajnos, es en meg sose lattam repulni, pedig minket aztan durvan elleptek az elozo alberletunkben (mellettunk egy bolt volt, valoszinuleg az volt a baj) Szornyen undorito volt. Egy ido utan meg nappal is siman maszkaltak, nem csak ejszaka.
2020. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A konyhaiak nem repülnek. Azoktól én is hideglelést kapok, pedig az jobban kezelhető nem olyan szapora. Bízom benne, hogy csak egy eltévedt erdei volt.
2020. szept. 10. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!