Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan lehet kiírtani a...

Hogyan lehet kiírtani a bolhát a lakásból? Napi 2 porszívózás, gőzölés, írtók is jártak már itt egyszer, de nem tudunk megszabadulni ezektől az élősködőktől. Már 2 hete tart ez az állapot, egyszerűen nem bírom idegekkel. Mit lehetne tenni? Ötletek?

Figyelt kérdés
Egy macska hozta be, akit persze csak akkor fogadtunk be, amikor élősködő mentesítettük, de kijárós, úgy tűnik behorda valahogy. Most nem jöhet be, de már mindegy... A cica el van látva, nyakörv stb... benne nincs bolha. Viszont így nem lehet élni, mikor jönnék haza a munkából már a gyomorgörcs kerülget, inkább tovább maradok bent. Egyszerűen utálok itthon lenni, nem tudok pihenni, csípnek. Idegörlő.

2020. szept. 12. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Biokill permet vált be, az egész lakásban be kell vele fújni a padlót, ágyakat, kanapét, stb. Nem tudom, milyen nyakörve van a cicának, de az olcsóbbak nekünk nem váltak be, csak a Foresto. Immár jópár éve bolhamentesek vagyunk ezzel a megoldással. :)
2020. szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bolfo nyakörv. Csak furcsa, mert szakembert hívtunk. Elvileg a 2. kezelés után garanciát is vállalnak. De nekem komolyan úgy tűnik több van, mint volt. Létezik vagy csak már beképzelem? Mennyi idő alatt sikerült megszabadulni a betolakodóktól? Köszi a választ, ment a zöld kéz. :)
2020. szept. 12. 23:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A szakemberekkel sajnos nincs tapasztalatom, így abban nem tudok segíteni, de egyszer nálunk is nagyon durva bolhafertőzés volt a házban, amin sajnos semmilyen takarítás meg bolhapor nem segített. Aztán végeztem neten egy kis kutatást, és rátaláltam a Biokill-re, amiben egy permethrin nevű anyag van, na azzal kb. 1-2 nap alatt minden bolha elpusztult, és azért jó, mert hosszú lebomlású, így a kikelő új dögöket is megöli. :D A cicára meg már csak Foresto öv kerül, mert az 7-8 hónapig is jó, és megéri szerintem picit többet költeni rá, szerintem olyan 5-7 ezer között szokott lenni egy darab. A Bolfot mi is próbáltuk anno, de szerintem marad benne úgy bolha, és ha csak egy is marad, már tovább tud szaporodni. :(
2020. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Nyakörvet cseréljük akkor. Akkor ez hosszú harc lesz, csak azt gondoltam, hogy kijönnek és megszűnik a probléma. De nem... Elkeserítő. :(
2020. szept. 12. 23:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit, kitartást. :) Foresto-ból az S-es méretűt vegyétek, az jó cicának is, a nagyobbak csak kutyára.
2020. szept. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönjük, hát nehezen bírom. De remélem hamarosan sikerel járunk...
2020. szept. 12. 23:48
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak bekepzeled.

Nálunk több macska van, kinti bemtiek, többször lebolhasodtak.


Amikor lejárt a spot on, és N figyeltem, csak a bolhakat vettem észre.


Ágyban aludtak, velem, de sose szaporodott el a bolha.

Naponta porszivozok és nincs szőnyeg. Ennyi.


Már rég eltűntek azok a bolhák, csak bekepzeled szerintem.

2020. szept. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én sem hiszem, hogy még ott lennének. Láttál is reálisan vagy csak gondolod, hogy vannak? Azért a bekepzeles nagyon ütős tud lenni.

Ha vannak akkor a megoldást megirták előttem. Sok sikert.

2020. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nehéz beképzelni a csípéseket és az ugráló rovarokat. Kijöttek megint az írtók, remélhetőleg megoldódott. Elég nehéz kiírtani őket, nem tudom másoknak hogyan sikerül egyből, a padlószőnyegből elég macerás kigyomlálni ezeket a dögöket.
2020. szept. 15. 16:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt vidd el tisztitóva
2020. szept. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!