Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A poloskák mikor lesznek...

A poloskák mikor lesznek ennyire büdösek? (Csak ha megsérülnek, vagy akkor is ha bajba kerülnek, azaz ha stresszelik őket)

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Fosómosó egy társaság és mindentől becsinálnak - akkor meg egyből bűzölnek.
2020. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elektromos "teniszütő" a legjobb terminátor ellenük, megsülnek mielőtt kinyitnák a bűzmirigyüket.
2020. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amint felfogják, hogy kelepcébe kerülnek, rögtön védekeznek.

Ha pl. függönyről a kezembe söpröm, és ugyanazzal a mozdulattal már dobom is ki az ablakon, hadd repüljön, megúszhatom, de ha nem vagyok elég gyors, --- azaz ahogy te írod, stressz éri--- akkor "elereszti magát".

Arról már nem is szólva, ha nyomás, sérülés éri....


De minden állapotukban ilyen büdösek! Pirinyó "koruktól", még a halálon is túl!

[link]


Rátaposol, vagy összenyomsz egy múlt évben, két éve elpuszult példányt, ami valamelyik sarokból kerül elő, akkor sem úszható meg a szag!

2020. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nem tudom hogy tudtak egyáltalán ide jönni mert ha meg pöckölöd 3-4 méter repülés után földbe csapodnak,annyira egy tehetetlen banda hogy borzasztó!!Egy fegyvere van hogy büdös mint a pálpusztai....
2020. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fura, 28 vagyok és még sose éreztem a szagukat, pedig vannak nálunk is, sepertem is le innen-onnan őket. Kíváncsi vagyok, milyen szaguk lehet, de ezért összenyomni nem fogom.
2020. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös, a covid első jele a szimat elvesztése.
2020. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
28 éve csak nem. Szoktam is szagokat, illatokat érezni, de nekem ez a poloskaszag mindig is egy rejtély volt. Volt ismerősöm, aki szintén sose érezte a szagukat, más meg úgy magyarázta, hogy hát ez valami erős "fű-szag" vagy mi a fene, tehát végül arra jutottunk, hogy ha érezném is, akkor se tartanám zavaró szagosnak. Nemrég is szedtem le ribizlibokron, hát semmi szagra nem emlékszem, pedig utána direkt szagoltam a kezem (és szoktam fürdeni).
2020. okt. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!