Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Honnan jönnek be a szúnyogok?

Honnan jönnek be a szúnyogok?

Figyelt kérdés

1 hete minden áldott nap szúnyog van a lakásban. 4 lakásos társas házban lakunk, nyáron nem volt ezzel gond. A balkon ajtó nincs nyitogatva, az ablakokon szúnyogháló van. Mégis minden este új szúnyog van bent. Leütöm, másnap jön egy új helyette. Kerestem a helyet ahonnan jöhetnek, nincs semmilyen vízfelület a lakásban, hacsak nem a növényeink nedves földjében vannak a lárvák, amit kétlek azért... Kezdek belefáradni, hogy leütöm, nappal semmi, és ahogy lefekszünk aludni már jön is egy új.

A szúnyogriasztó nem használ meg mérgezni se akarom vele magunkat, most levendula és citrusolajat szeretnék venni párologtatásra, de ha minden nap lecsapok egyet és jön helyette új, akkor kétlem hogy azok segíteni fognak.

Valami ötlet?



2020. okt. 6. 06:16
 1/3 anonim válasza:
39%
Nálunk is gyakran igy van feltételezem, hogy akiket lecsaptunk azok lepetéztek. :D Tudom, hogy ez nem olyan poénos, én is össze vagyok csipve.
2020. okt. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Észrevétlenül besurrannak, amikor kinyitjátok az ajtót, hogy be- vagy kimenjetek. Nálam is így keverednek be általában. Ismerősöknél meg a kandalló kéménycsövén keresztül repkedtek be.
2020. okt. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Szúnyog hol petézne le lakásban?Az vízbe xarja a lárváit.
2020. okt. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!