Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi féle pók lehet ez?

Mi féle pók lehet ez?

Figyelt kérdés

Éppen hazafele tartottam a délutános műszakomból mikor már úgy éreztem mindjárt be****ozok... Hazaérve meg is céloztam az udvaromban kiültetett tuják egyikét mikoris könnyítettem volna magamon belefejeltem egy méretes pókhálóba... Visszahőkölve ez a rettenet kacsingatott rám.. Azóta nem hagy nyugodni ugyanis böngészési eredményeim még csak hasonló horrorfilmtölteléket se eredményeztek.

Pók jellemzői: kb hüvelykujj hosszúságú(6-8 cm) hatalmas potroh szőrös holdjárók és tiszta piros színü az egész állat.

Tudom a kép nem a legjobb minőségű de éjfél körül csak ennyire telt az én kis telefonomtól


(Arra nem jöztem még rá hogy tudok képet beszúrni telefonról szóval azon még töprengek addig is hátha valakinek elég ennyi információ is)



2020. okt. 13. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Keresztespók.
2020. okt. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%
nincs kép
2020. okt. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!