Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen bogár ez?

Milyen bogár ez?

Figyelt kérdés
Bogarat találtam az ágyán fa támlájánál ès nem tudom mi lehet ez? Ilyen giliszta szerűsèg sajnos nem tudom hogy kell itt kèpet csatolni kb 4-5mm lehet

2020. okt. 14. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Google -> írd be, hogy "képfeltöltés". Válassz ki egy tetszőleges oldalt. Oda töltsd fel a képet és a kapott linket ide másold be.
2020. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2020. okt. 14. 20:26
 3/8 Tevenyereggyarto ***** válasza:
56%
Ez a rendkívül részletes felbontású kép alapján talán valamilyen ugróvillás vagy ezüstös pikkelyke. Esetleg valaminek a lárvája/ hernyója.
2020. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Múltkor valaki tett ki, hasonló állatot, hogy a macskája alatt volt ilyen.
2020. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintemis ezüstös pikkelyke. Nálunk a fürdőszobában van, hiába nyomom, taposom el őket nem tűnnek el. Viszont ez ősidők óta jelen van, és nyugodj meg, mert teljesen ártalmatlan. Csak párás helységeken találkoztam velük eddig
2020. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Èrdekes mert valami állandóan szètcsípked engem ès csak ezeket találtam -_-
2020. okt. 14. 21:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Valami ötletek van hogy mi lehet?
2020. okt. 14. 21:10
 8/8 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%
Nem pikkelyke, ez valamelyik porvaféle (Dermestidae) lárvája, valószínűleg az egyik múzeumbogáré (Anthrenus sp.). Különféle szerves anyagokkal táplálkoznak, nagyjából minden háztartásban előfordulnak. Csípni nem tud, de azt el tudom képzelni hogy a szőre (akár a vedléséből) valami gyengébb bőrirritációt okozzon, de szerintem más lesz a bűnös.
2020. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!