Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Bejött egy légy a szobámba de...

Bejött egy légy a szobámba de sehogy se megy ki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több órája küszködök ezzel a léggyel. Kinyitottam ablakot és ajtót tárva nyitva, de utána mintha kiment volna de csak lelapult a kis dög. Szerintem meg valami van ezzel a léggyel, mert körülöttem nagyon repül, meg a kezemre is simán rászáll. Miért nem megy ki? Sokáig meg nem tudom nyitva tartani az ablakokat, mert rohadt hideg van kint. Rovarírtó épp nincsen..

2020. okt. 16. 23:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Csapd le füzettel
2020. okt. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
95%
Legjobb, ha belenyugszol a helyzetbe. Tegyél ki neki egy kis tálkába cukros vizet, egy másikba némi ételmaradékot, és költözz el valahová. Két-három naponta nézzél be, töltsd utána a tálkákat stb.
2020. okt. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
...hogy aztán egy légy helyett legyen egy egész kolóniád.
2020. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Hivd el randira. 🙂 Csapj le rá egy mi újsággal. Viccet félre téve ha zaklat hívd a rovar rendőrséget. 😏 Na jó tényleg viccet félre téve a rovarok a fény miatt keresik a szobád és azért legyeskedik körülötted mert azt hiszi te vagy a fűtőtest. Mivel már odakint cidri van. A tested melege vonza oda.


Bizonyos illatokat nem kedvelnek.

2020. okt. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Mostmár barátok vagytok. :)
2020. okt. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 vantel ***** válasza:
100%
Kövesd, egyszer elfárad. És akkor te....
2020. okt. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Őszi légy, ereje nulla, hagyd szegényt, kimúlóban van azért ilyen.
2020. okt. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
59%
Miért kellett ezt a kérdést ide ki írni? De most komolyan? Annyi hülye kérdés van itt hogy már komolyan mondom nevetni sem tudok rajta. Ennyire unatkozol? Hát fújd be a szobàd rovar íróval, csapd le vagy mit tudom én de ne nevettesd már ki magad.
2020. okt. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8..talán mert szabad? :D...

hülye kérdés szerintem a tied...

2020. okt. 17. 00:05
 10/18 A kérdező kommentje:
miért vagy ennyire feszült egy ártalmatlan kérdésmiatt...sokat mond el rólad :D szerintem inkább te unatkozol. és még mindig benn van a légy amúgypróbáltam mindennel de semmi
2020. okt. 17. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!