Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A dezodor megöli a poloskákat?

A dezodor megöli a poloskákat?

Figyelt kérdés
Egyszer a szobám ablakában (tetőtéri ablak) volt két poloska, és nem mertem őket légycsapóval megölni, nehogy elrepüljenek, hanem dezodorral (a légyirtó kifogyott, azért ezt használtam) lefújtam őket, majd leestek. Úgy tapasztaltam, hogy olyankor mindig legyengülnek, nem tudnak repülni, leesnek a falról, mennyezetről. Viszont meg is öli őket?

2020. okt. 21. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Dezóról nem tudok nyilatkozni, viszont jobb hiányában egy ideig wc illatosítóval gyilkoltam a dögöket...
2020. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

kettőt egy csapásra..a poloska kulturáltan múlik ki, és jó illat lesz a lakásban.


Amúgy nem múlik ki, óvatosan fogd meg egy zsepivel, és húzd le.

2020. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Megboldogult Hofi Géza hajsprejt ajánlott a legyek ellen, mondván, hogy a sprej nagyon lelassítja őket. Talán ennek hasznát lehet venni a poloskák ellen is.
2020. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Fura, a kedvencem nem öli, viszont az azonis márkájú másik illatú (megvettem, utólag nem tetszett, de valamiért nem akartam teli állapotban kidobni) működött. Befogtam polosirtónak (nem szeretem, nem becézem :D)
2020. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem próbáltam még, de nekem extra erős rovarirtóval is csak akkor sikerül, ha a hasi oldaluk felől tudom őket lefújni, mert a rohadt kitinpáncéljuk még az atombombát is kibírja. Gyengébb rovarirtó esetén csak belefulladnak a rájuk fújt tócsába, ez valószínűleg működik dezodorral is.
2020. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Hajlakk a legjobb. Többé nem tud mozogni :)
2020. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
2020. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
ablaktisztítóval fújtam rájuk - nekem sem volt otthon rovaritó -, elkábultak csak és lepotyogtak. rá kell segíteni még a légycsapóval is.
2020. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Akkor budos lesz. A légycsapo is...
2020. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Megfogod és lehúzod a wc-n/kidobod az ablakon, akkor nem fog végigspriccelni mindent.
2020. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!