Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Poloskát találtam a szekrénybe...

Poloskát találtam a szekrénybe ruhák közt, szerintetek van esély arra hogy ott elkezdene szaporodni ? fogalmam sincs mennyi ideje volt ott, és így körbe nézve nem láttam többet

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha helikopterhangot hallanál a szekrényből az elkövetkezendő hétben, akkor több is van ott. Pakold ki a szekrényt, rázd ki a ruhákat (nézd át a zsebeket) és ennyi. Résmentesen csukd be a szekrény.
2020. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
letezik hogy nem is poloska volt ? viszonylag gyorsan mozgott a bogar, de poloska kinezete es merete volt
2020. nov. 1. 22:23
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Tavaly vettem elo a teli ruhakat kb ilyenkor es az egyik felsobe ott volt egy poloska. Nem tudom miota lehetett ott. Kiraztam a ruhakat, atmostam oket azt joeszakat
2020. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jo de nekem alsonadragok kozott volt aztan most ilyenkor hogy mossam oket at, nagyjabol atraztam aztan ennyi, hatha nem kapok el valami aidset toluk
2020. nov. 1. 22:26
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem valószínű. Én is találtam már poloskát a fiókomban. Már száraz volt. XD Szóval jó ideig volt ott, de csak az az egy. :)
2020. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
jo, remelem nem fog elhalni a vesszom :c
2020. nov. 1. 22:29
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
A szaporodáshoz a poloskáknál is két példány kell, egy hím és egy nőstény.
2020. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
53%
Szerintem rakj egy cetlit a szoba ajtajához mielőtt elmész otthonról. Ha nincs a helyén, akkor valószínűleg már több poloskát is felszereltek. De lehet erre is felkészültek és akkor nehezebben mérheted fel a poloskák számát. Lehet már az egész házat ellepték. Lehet, hogy csak a szekrénybe szerelték be. Soha nem lehet tudni....
2020. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
mezei poloska vagy ágyi?
2020. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hat agyi poloska biztos nem, mert ennek mezei poloska merete volt, csak azt furcsalom h gyorsan mozgott, bar lehet csak en nem lattam eddig gyorsan mozogni egy poloskat se
2020. nov. 1. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!