Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mire lenne még szükség madárpó...

Mire lenne még szükség madárpók tartásához?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szerettem volna egy pókot, tegnap meg is kaptam ezt úgymond karácsonyi ajándéknak. Nem nagyzás miatt kaptam, csak nem volt semmi ötletük. A saját fizumból tartom el a madárpókot.

Szóval van neki egy 25x25x25 ös terráriuma, ha nagyobb lesz akkor 30asat szeretnék, van bent neki kókuszrost talajnak, kicsi kupakban víz, és páramérő. Vegyek neki házat vagy valamit ahol el tud bújni?

Vettem neki aljaz melegítőt is hogy még nem vagyok itthon melegen tartja. Tücsköket eszik hetente 2x 2 darabot adok neki. Ez így jó? Hőmérőt vegyek neki? Kezdő vagyok még ebben , amúgy Geniculám van és talajkedvelő nöstény


2020. dec. 15. 16:56
 1/6 A kérdező kommentje:

*a szüleim vették

*aljzat

*Geniculátam

2020. dec. 15. 16:58
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Sztem vegyél neki valamit amibe "be tud bújni" és hogyha még növőfélbe van a pók akk adj neki több tücsköt és változatosabb étrendet építs ki neki


Én is kezdő vagyok és ezeket a tanácsokat kaptam de ha hülyeséget írok akk valaki szóljon.

2020. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Amikor vedlik ne adj neki elő táplálékot mert kárt tehetnek benne
2020. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talaj lakó egyáltalán vagy fán lakó?
2020. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát azt írta hogy "talaj kedvelő" nem?
2020. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy kis bújkálót vegyél neki még meg vigyázz, hogy túl ne fűtsd a lakhelyét. 20-25 fok elég neki amúgy. Víz mindig legyen bent neki egy kis kupakban, tálkában. Kajálni meg úgyis akkor fog, amikor akar. Bár erre a fajra jellemző a farkasétvágy. Enyém csipeszre is rákapott, ha éhes volt. Gyorsan növő zabagép és szívós is, nem nehéz a tartása.
2021. jan. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!