Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit tegyek megint beütött az...

Mit tegyek megint beütött az ágyi poloska?

Figyelt kérdés
Októberben voltak itt az írók az egyik szobát amelyikben èn vagyok 2-szer írtottak míg a másikat egyszer viszont amelyikben 2-szer lett írva ott valami újra elkezdett csípdesni,kb múlt hèten kezdődött szerintetek mi lehet hogy újra megjelentek? Esetleg szomszèdok miatt jelentettek meg újra?

2020. dec. 17. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
hát, vannak kétségeim.
2020. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is felèd
2020. dec. 17. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Na mosst mi a baj?
2020. dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem èlünk putriban ahogy te gondolod
2020. dec. 17. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Ide hiába írsz kedves kérdező. Én is le lettem szidva, mert válaszoltak, és mondtam, hogy az biztosan nem lehetséges. "akkor minek írok ide?" Megkaptam mindenkitől:D
2020. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ágyi poloska az embervérre éhezik, igényes helyeken is ugyanúgy megjelenhet. Amúgy mi nem hívtunk irtót, gőztisztítóval sikerült őket kiirtani.
2020. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia!szerintem szerezetek be Protect irtót,az is hatásos( a rovarirtó szakember is megmondta,nalunk honap elejen volt).Viszont egy nem lesz hatásos,nálunk a második flakonnál lett úgy,hogy találtam döglött dögöket,mivel írtás után még azzal fújtunk.És ha panelba laktok, akkor igen a szomszédtól jöhet,nálunk is úgy lett:) és sajnos jogilag semmit nem lehet tenni,ha saját a lakás.Kitartást nektek,tudom milyen pokoli,mi is visszafertőzödtünk sajnos,és anyagilag és pszhisen is megterhelő.Viszont még annyi,hogy hívjátok vissza a szakembert ha van rá keret,de viszont kezdjétek el a Protectet használni a Dmben 2299ft.Azért mondom hogy hívjátok vissza,mert anyagilag ugyanugy jössz ki,és azért nekik szerintem hatásosabb.Viszont sajnos amíg a házban van a fészkük,vagyis abban a lakásban addig mindig benne van a pakliban hogy visszajönnek, ugyanis a csövek mentén a fürdőben közlekednek a lakások közt.(ezeket a szakembertől tudom)én a helyetekben leragasztanék minden szellőző nyilást,szegélyt egyarát.Én is ezt tettem,és remélem hogy most sikerül kiirtani őket majd végleg.
2020. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!