Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Egy hónapja ilyen csípések...

Demetertizedes kérdése:

Egy hónapja ilyen csípések jelennek meg rajtam mi lehet?! ágy kidobva,minden feltakarítva ,fertőtlenítve volt rovarírtó 2x naponta porszívó a csípés azonnal viszket gyorsan elmúlik a viszketés 2/nap gennyesé válik ( nem mind)

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 9. 23:54
 1/10 anonim válasza:
84%
Lehet hogy nem bogár okozza.
2021. febr. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ágyi poloska.
2021. febr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
74%
Az is lehet.
2021. febr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
80%

Ágyi poloska!

A legkiirthatatlanabb élősködők egyike!

Az kevés, hogy kidobod az ágyad...

Legalább kétszer kell irtani, és akkor sem biztos a siker!

2021. febr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem zárom ki az ágyi poloskát de függőágyba elég nehezen tudna bejutni napkozben is jelennek meg csípések és ugy h csak állok a szoba közepén, csíp és el is tünt a tettes egyszerűen nem látom h mi csíp
2021. febr. 10. 21:38
 6/10 A kérdező kommentje:
vagy ugrik vagy repül (bolha is kizárva)bolhapor beszorva mindenhova, kutyák helyét is kitakarítottam fertőtlenitettem 3x. vettem bolha nyakorvet cseppet !szakember is volt 2x megkerestem a szegeden a legnevesebb céget!elég jó referenciákkal rendelkeznek mint szegedi korházak,rendőrség egyetem ...
2021. febr. 10. 21:44
 7/10 anonim válasza:

És mit mondtak, mi lehet?

Ha megmutatod a képet, akkor ők azonnal tudják - ill. tudniuk kell(lene)!

2021. febr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem is a kép alapján kéne tudjak. Nem mondták mi az.Amugy neked barom jó lehet ha függő ágyas van.
2021. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azt mondta h szerinte ágyipoloska de a ő is látja h a csípés nem hasonlít a poloskacsípésre.állítolag nagy spekrtumú a vegyszer,még ha nem is tudjuk h miaz kiöli!!(de nem járt sikerrel)
2021. febr. 13. 21:22
 10/10 anonim válasza:
Hát az nem jó ha nem járt sikerrel. Még mindig jelennek meg rajtad csipések?
2021. febr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!