Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Aki pókokat tart otthon, az...

Aki pókokat tart otthon, az mit szeret rajtuk?

Figyelt kérdés

Pl tarantula meg ilyenek.


(Arachnophobiasként kérdem)



2021. márc. 6. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesek. Jó megfigyelni a viselkedésüket, táplalkozásukat. Pókspotting. Mint a halakat.


Nem feltétlen csak azt az állatot jó tartani, amit kézbe lehet venni.

2021. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Azzal jobban fel lehet vágni a haverok előtt, mint egy hörcsöggel.
2021. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Eratigena atrica-t tartok, mert szeretem a vízszintes hálót szövő pókokat, amiket a ház körül is be tudok fogni. Átlagban egy évig élnek és eléggé aktívak, nem kell nekik nagy terület sem.

Az biztos, hogy aki látogatóba jön, mind megnézi.

2021. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én félek a pókoktól, de tartottam egy göndőrszőrű tarantulát régebben. Engem egyszerűen gyönyörködtet az élet megnyilvánulása, egyszerű volt nagyon tartani és szép.
2021. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 is van. Kedvenc állatom. Azèrt szeretem őket, mert a viselkedèsük leköt. Órákon át tudom őket mèzni ès csodálni. Persze nem veszem őket kèzbe, mert ezek az állatok nem macskák, hogy nyúzni lehessen őket. Rosszul vagyok amikor azt mondja, hogy meggcsípi őket a pók.... Èn meg mondom, hogy a mèh csíp. A pók, ès kígyó...stb, meg mar. Forog az ilyen megszólalásoktól a gyomrom
2021. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!