Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Pillangót szeretnék tartani....

Pillangót szeretnék tartani. Valami egzotikusabb fajt. Lehetséges ez? Mármint kertes házban megoldhato? ^^

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj a pillangóházzal rendelkező állatkertektől. Attól tartok, hogy a pillangó tartás valójában hernyó tartás és elég nehéz biztosítani az ő számukra a megfelelő tápláléknövényt.
2021. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha biztosítani tudod az életfeltételeit, akkor szerezz be valahol egy női és egy hím egyedet (nem tudok tanácsot adni, hol kaphatsz. Talán állatkertben).

Remélem - zárt térben, dupla ajtóval akarod megoldani, nehogy ajtónyitásnál egyből kirepüljön valamelyik a szabadba, mert akkor repülhetsz utána...

2021. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
56%
én eregethetek neked egyet, ha gondolod. Néha napján elég egzotikus is.
2021. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy kertes ház vagy nem, úgysem kint fogod tartani. Hobbiból sokan tartanak, lakásban, egész sok szép faj elérhető hernyó vagy báb formájában. Helynek lényegében egy fakeret szúnyoghálóval borítva elég is, amit magadnak kitalálsz mekkora legyen és mekkora fér. Gondoltam rá én is, hogy menő lenne a szobában is szabadon engedni, de ha volt párzás félő, hogy szobanövényekre meg mindenfelé petéznek, jobb nekik a helyükön a megfelelő tápnövényre megtenni ezt.
2021. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lepke vagy pillangó? Szerintem te lepkét szeretnél tartani.
2021. márc. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lewega ***** válasza:
0%
Azokat kellene bezárva tartani, akik állatokat bebörtönöznek!
2021. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!