Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Bolha lenne vagy kitütés?

Bolha lenne vagy kitütés?

Figyelt kérdés

Kb. 5 napja piros kiütések vagy csípések jelentek meg a bokám környékén(lábfejemtől egész a vádlim középéig). Bolhára gyanakodtam s gyanakodok most is, de nem találom egyszerűen. Nem érzem mikor megcsíp de nem is láttam. Lehet ez valami allergia s nem bolha csak bebeszélem magamnak? Kiproszívóztam az ágyam már 3x, ruhámba nincs, mert mindent amit tudtam végignéztem, alaposan. Létezik, hogy a bolha csak a lábamat csípje ha bekerül az ágyba vagy ruhámba? Vagy van allergiás kiütés ami csak a lábam fent említett részén jön ki? Nem tudom eldönteni, hogy mi ez. Az tény, hogy irdatlanul viszket.

Van állat a lakásba de ő nem bolhás, sose volt s most sem az.

Segítsetek!



#bolha #Kitütés
2021. márc. 29. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én se találtam a bolhát és a kutya se volt bolhás csak amikor egyszer levettem a zoknit akkor ott volt pont a gumis résznél belül. Ezután bolhaírtó szerrel befújtam az ágyam, mindent kimostam, a kutya cuccait is biztonság kedvéért és eltűntek.
2021. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ágyi poloska. Ha az, akkor az ágy kiporszívózása semmit nem ér sajnos, vegyszerrel kell kiirtani őket, mégpedig mihamarabb, mert egy idő után már az se használ és egyáltalán nem lehet tőlük megszabadulni. Hívj szakembert és nézesd meg, hogy tényleg az-e!
2021. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ágyi poloskánan szúnyogcsípés nagyságú a csípése, a bolháé meg egész apró, mint egy kisebb pattanás.
2021. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!