Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért van mostanában sok pók...

Miért van mostanában sok pók a szobámban?

Figyelt kérdés

Párszor volt, hogy láttam pár kisebb méretű pókot is a nagyobb méretűig.

Bevallom iszonyúan pókfóbiás vagyok és ha meglátok egyet rögtön pánikolok, viszont most már sikerült addig eljutnom, hogy gyorsan elfogjam mikor meglátom, így nem kell ezen idegeskednem egész este. Viszont ma délutáni pihenésemből felébredbe egyből láttam 3 nagyobb és fekete pókot is, egyikük a falon volt, másik a padlón mászott, a harmadik meg az ágyam mögötti kis résben ami még mindig el van tűnve a másik pókkal eggyütt. Általában 1 pók szokott lenni egy nap de ma 3 volt ez baromi sok nekem. Mi van most, pókszezon? Igaz nyitva van a bukóablakom de eddig nem volt ennyi. Van valami pók elleni szer ami nem vonzza be őket? Már betegesen félek és figyelek minden este is, hogy nehogy lássak egyet mertfélhomályban még ijesztőbb. És, hogy nyugodjak le most, mert az egyik 2 pók sajnos eltűnt amikor el akartam fogni és az a gáz, hogy pont az ágyamnál tűnt el...Elő fognak kerülni? Mindig takarítok mostanában a szobámban de mégis előjöttek..



2021. ápr. 6. 21:22
 1/8 anonim válasza:
82%
Vegyél pókirtó sprét. Ha meglátsz egyet, rögtön kapd el egy zsepkendővel. Én is ezt csinálom, mert sajnos most pókszezon van. :(
2021. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Takaríts többet, porszívóz mindenhol. Meg van egyszerűen felhelyezhető szúnyogháló az ablakra.

Ez csak egy gondolat nem tudom hogy van-e benne valami.. de kint eléggé lehűlt az idő gondolom meleg helyet keresnek...

2021. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A Cenz Ura ***** válasza:
33%
Ilyenkor emberre vadásznak, főleg este mikor alszol
2021. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor te nem vagy az a típus aki kiharapja a pókot a sarokból.
2021. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Jön a tavasz..
2021. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mit vettél be?
2021. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Elnézést, de biztos ott vannak azok a pókok? Más is látja? A félelem sokmindenre képes..

Amúgy porszívó! :) Közel se kell menni és leszippantja a petéket is a falról!

2021. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tökk oka is lehet, írtak néhányat. Ezeken felül a legyek is kikelőben vannak. Használj természetes légytaszító növényeket, esetleg illóolajokat.

Keresőbe: növény légy ellen.

2021. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!