Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ágyipoloskám van az elmúlt...

Ágyipoloskám van az elmúlt pár hétben többet is észrevettem az ágyamban. A szüleimnek szóltam,de nem hisznek nekem azt mondják kitalálom csak. Mit tudnék tenni hogy eltűnjenek? Van rá valami házi praktika? Sajnos irtókat hívmom nincs pénzem

Figyelt kérdés
A suli mellett dolgozom némi félretett pénzem van,valami vegyszert bármit ami használ megtudnám venni. Kérlek segítsetek,mert már megőrülök :(

2021. ápr. 15. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

[link]


Ezt tanulmányozd át:)

2021. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Fogjál meg egyet és mutasd meg a szüleidnek! Házilag nem lehet kiirtani. Ez nem a te dolgod.
2021. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Házi praktika nincs, csak nehezebben kiirthatók lesznek tőle.

Mutasd meg az ágyneműn, falon a fekete pöttyöket, vérnyomokat, ha vannak, a csípéseidet.

Ez nem hit kérdése, ha látják rajtad, hogy szanaszét vagy marva.

2021. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Viszketek csak ! Eddig kettőt láttam "csak" és azokat is este akkor már alszanak a szüleim. A falon nem látni fekete pöttyöket. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2021. ápr. 15. 18:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan szaporodnak, hamarosan tele lesz az egesz haz veluk kerdezo. Minel tovabb vartok, annal nehezebb lesz megszabadulni toluk. Nyugi, par nap, es ok is eszre fogjak venni.
2021. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:/ csak irtók segítségével tudunk megszabadulni tőlük?
2021. ápr. 15. 19:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. ápr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi próbálkoztunk az elején házilag, nálam se hitte el a párom, hogy mit láttam, biztos más csípett meg blabla (őt férfiként kevésbé ették... az elején).

Amíg elbohóckodtunk a házi szerekkel, annyira elszaporodtak, hogy a végén már a fürdőben is poloskák másztak, a macska vizében pancsoltak a konyhában, a számítógépnél ülve néztem, hogy mászkálnak a falon... szóval az egész lakás fertőzött lett.

Szerintem az irtó nem is hitte, hogy mindenhol látom őket, mert az első irtásnál alig napokra tűntek el. Én teljesen kétségbeestem addigra, hogy sose szabadulunk.

Szerencsére végül elég volt a két irtás, már lassan egy éve nincsenek, de folyton parázok, hogy egyszer újra lesznek. A cuccaink egy része azóta is be van zsákolva.

2021. ápr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is totál kétségbe vagyok esve hogy nehogy csak akkor higyjenek nekem mikor már óriási a baj :/
2021. ápr. 16. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!