Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hol érdemes tárolni a Messor...

ErcY1211 kérdése:

Hol érdemes tárolni a Messor barbarus hangyát?

Figyelt kérdés

Hol érdemes tárolni a Messor barbarus hangyát?

Mert olvastam hogy 21-25celsius fok az ideális számára. de ezt nem biztos hogy tudom neki biztosítani mert ha szellőztetek a szobámba akkor az egész lehűl.Tudnátok tippeket adni?



#Google #hangya #tipp #messor barbarus #hol kell tárolni
2021. ápr. 15. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Fűtött formikáriumban, fűtő lapot szoktak használni ilyen rossz tavaszban
2021. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem majd hétfőn fog érkezni a királynő de természetesen kémcsőben fogom tartani és ha alá teszet egy ilyen fűtő lapot akkor az üvegházhatás miatt nem lesz ott melegebb?
2021. ápr. 16. 12:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem ez lesz az első hangyám ezért nem igazán értek hozzá utána néztem sok dolognak de erre vonatkozólag nem találtam semmit.
2021. ápr. 16. 12:58
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
A királynőt az állam alapítás kezdetén sötét meleg helyen kell tartani. Egy kémcső miatt még ne vegyél fűtőlapot, talán megkellett volna várni míg melegebb lesz és akkor venni hangyát. Többet nem tudok hozzá fűzni
2021. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Esetleg bármi tipp hogy hol tároljam? Mert semmi nem jut eszembe ahol elég meleg lehet neki =(
2021. ápr. 17. 01:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy szellőztetés miatti lehűléstől nem nem kéne, hogy baja essen. Nekem egy 20-30 fős Messor structor kolóniám van és előfordul, hogy akár 15 fokig is lehűl a szobám, ilyenkor kicsit lassabban mozognak, de ez ezzel jár. Ha belegondolsz a természetben sincs mindig 20 fok és mégis élnek és virulnak. A lényeg, hogy ha rendszeresen fűtve van a szoba akkor minden rendben lesz. A fűtőlapot én hanyagolnám, mert az egyik Antsite videóban volt róla szó, hogy nagyon fel volt tekerve és felrobbant a kémcső. Sok sikert kívánok! :)
2021. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. ápr. 17. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!