Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan tudnám távol tartani a...

Hogyan tudnám távol tartani a darazsakat?

Figyelt kérdés
Szeretem az állatokat, a rovarokat abszolút nem, nem feltétlenül irtanám őket, viszont nagyon félek tőlük, leginkább a darazsaktól.. Es tegnap óta jönnek be ha kinyitom az ablakot :(, amugy nem látok nyüzsgést, amint kinyotom egy 10 percen belül megtalaljak es bejon egy-egy.. Szeretnék szunyoghalot, de olyasmi ami talan rolos vagy konnyen feltudnank mi is utolag rakni, ablakot ne keljen bontani.. :)

2021. ápr. 22. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A felhúzható szúnyogháló csak repülő rovarok ellen védenek. Ha a darázs rászáll, ugyanúgy be tud mászni az oldalán, ha nagyon akar. A fix szúnyogháló az egyetlen jó megoldás és azt is résmentesen kell illeszteni az ablakhoz.
2021. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

a füstöt nem szeretik... dohányozzál, mint egy török, és akkor egy se jön be :o)


vagy gyújts ilyen füstölő pálcikákat

2021. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamit éreznek amiért be akarnak menni. 2017 ben a bejárati ajto fölé fészkeltek darazsak,öregapám azt tanitotta kis koromban nem bántod öket ök sem bántanak téged. egy nyarat igy kihuztunk ott zümmögtek. összel eltüntek. azota a ház közelébe nem jön darázs.
2021. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valszokat, kedves utolsó: sajnos engem minden ok nelkul, ha nem csapkodom is megcsipnek, es erdekes,hogy a kezem vagy labfejemet. Tavaly nyáron szoboszlon is csak alltam egyhelyben egy allo standnal fagyiztam, parom sorozott, fogta minden elozmeny nelkul kimondottan a jobb labfejemet vette celba, es latta o is, egybol ahogy reflexbol lerugtam rataposott, par napig megkeseritett mert jol bedagdt egy foltban.. Jo persze nem kellett volna furdeni, áztatni, de elso nap volt es egy hetig ugy lettem volna ott hogy a jo melegben kb a parton doglodjek amiatt? :D

Ez legalább olyan, mint aki kitalálta, hogy ne bantsd a pokot, mert elviszi a szerencsed.. Túrót visz az el barmit is, csak egy pok imado b... Talalta ki :) En komolyan mondom meglatok egy repkedo szúrós bogarat, vagy csak legyen egy poloska, cserebogar, tudom is en barmi ami nem lepke.. Teleleszek toluk libaborrel, raz a hideg toluk annyira undorodok es felek toluk sajnos ez van, eleg nagy kint a legter, nem kellenek bentre ide nekem, ha kint vagyok jonnek mennek igyekszem elkerulni oket anelkul hogy allandoan valamit vinnek a kezembe vedoeszkozt, de itt bent ok ne legyenek :S

2021. ápr. 22. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
A füst tényleg elriasztja a darazsakat, kerthelyiségekben is ezért gyújtanak füstölőket.
2021. ápr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
5 nem szunyogok miatt? a darazsak.
2021. ápr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Szeretem az állatokat, a rovarokat abszolút nem."


Ez a kedvenc mondatom a világon :D

Tehát az állatok 2/3-át utálod.... csak mert a Földünk élőlényeinek úgy 70%-a rovar. (És nem egyedszámra értem hanem biodiverzitásra)

2021. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, a legtobbtol undorodom, felek toluk,viszont nem bantom oket. Ugy gondolom ebbe semmi rossz, bizonyara neked is van olyan amit nem szeretsz, nem feltetlen gondoljunk akkpr ez esetben elolenyre, en sose akarnek mast rabeszelni, raeroltetni, lenezni ilyenert, en ilyen vagyok es kesz, ez legyen szerintem az en legnagyobb bunom, hogy felek vagy raz a hideg tőlük, de nem bantom oket. :)
2021. máj. 2. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!