Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Méh piszok ellen valakinek...

Méh piszok ellen valakinek bevált módszere?

Figyelt kérdés
Leszögezem hogy semmi bajom a méhekkel,az embernél jóval hasznosabb élőlények,de telepiszkítják a kocsit apró sárga trutyival,ami úgy rászárad hogy a magasnyomású se mindig viszi le,úgy kell lekaparni kb.

2021. máj. 1. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs, de olvasgattam és külföldi oldalakon kb addig jutottak h a legtöbb amit tehetsz h gyakran mosod - így nem szárad rá annyira, illetve hogy áztasd be mielőtt magasnyomásúval letolod. (Ha erre időd nincs akkor reggeli harmat után vagy zivatar/esős nap után próbáld.)

Valamint: használj waxot, úgy kevésbé tapad.

2021. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak tavasszal szokott problémát okozni, később megszűnik. Idei hideg tavasz miatt most nagyobb mértékű. Próbáld meg hideg zsíroldóval
2021. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem első alkalom ez,minden évben ez megy.Tavasszal indul,és egészen őszig tart.Mikor a munkahelyemen vagyok,ott járhatnak nagyon a méhek.És egy napsütéses nap után tele van piszkítva :) Minden ilyen nap ilyen,egészen őszig.De köszönöm az eddigi válaszokat,megpróbálom a tanácsokat!
2021. máj. 1. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el méhészkedni. Akkor tudni fogod mit kell csinálni és akkor talán te is hasznosabb leszel a méheknél
2021. jún. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!