Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen bogarak/rovarok vannak...

Milyen bogarak/rovarok vannak a házadban?

Figyelt kérdés
Undorítóakra gondolok
2021. máj. 3. 10:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Ilyet láttam eddig vagy 3-at. A frász jött rám,de poharat borítottam rá,a család bátrabb tagja meg megszabadult tőle.

2021. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
5%
7-es 8-as vagyok amúgy, a pókom 0%-os lett! :'D
2021. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
11/ pedig sexy
2021. máj. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
Pók, hangya, légy
2021. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Kinek mi az undorító... 😀 nekem csak az élősködők azok, de olyan szerencsére nemigen van. Kullancs szokott néha lenni a kutyában. Meg volt h berohadt a répa és valamiféle nyű szerű kukacok hemzsegtek benne, az undoríto volt. 😀 laknak nálunk mindenféle kövipókok, faggyúpókok, álkaszáspókok és sárga dajkapókok (ezeket itatni is szoktam). Ha a malacnál felejtem a meg nem evett gyümölcsöt, akkor muslicák is vannak 😀 poloska bejön a szúnyogháló ellenére. Darazsak is néha betévednek - amit nem kedvelek az a zöld lombszöcske, mert bár senkit nem bánt, de olyan dög nagy mint egy csivava 😀
2021. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!