Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ágyi poloska kérdésem van.Az...

Ágyi poloska kérdésem van.Az írtók 3x voltak,most az utolsó írtás óta a 7.napban vagyok,de csípnek még.Az írtó azt mondta nincs nagy fertőzöttség.Akkor hogy nem sikerült?Kell egy kis idő még,amíg hat a méreg?Teljesen el vagyok keseredve!!

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 10:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Igy tudom két hét kell
2021. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
39%
Mosd ki a takarót, porszívózd, vasald át, de óvatosan. Ágyneműhuzatot, ágyneműt, párnahuzatot, párnát, porszívózd át, mosd ki, vasald át, teregesd ki. Ágyneműtartót is porszívózd át, hagyd nyitva, ablakot nyisd ki, hadd szellőzzön. Ágy mögött is porszívózd át a helyet.
2021. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem kéne porszívózniikor hat a méreg
2021. máj. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,sajnos ahány szakmai oldal,vagy cég,annyi félét mondanak.Az egyik szerint 2-3 naponta mindent porszívózzak,es zsákoljak,a másik szerint ha zsákolok,bezsákolom a bogarat is.Szűntessek zsúfoltságot,de ne pakoljak nagyon,mert szétkergetem a dögöket...

Mosok ezerrel,12.nap és jobban csípnek,így hívhatok másik céget,aki nem 10 percalatt végez,és kezdhetek előlről mindent.😔

2021. máj. 11. 11:32
 5/26 anonim ***** válasza:

Porszívózást szerintem senki se ajanlja se hidegköd előtt se után közvetlen, mert nem sokat ér, de szétterjesztheti a fertőzést, másrészt a mérget is felszívod pedig annak hatnia kéne két hétig. De ha mégis porszívózol, a zsákot azonnal dobd ki. Felmosni se szabad egy ideig a szórás után.

Elvileg a fekhely max másfél méteres körzetében bújnak meg, ha még nem extrém a fertőzöttség.

Minimum 60 fokban moss, amit kimostál, zsákozd be.

Amit tudsz, dobj ki, minden kacatot.

Az ágyat rendszeresen gőzölni tudod, ez nagyon pepecs munka, de vannak akik kijönnek profi nagyteljesítményű gőzölővel. Ez legalább nem mérgező.

Általában egy hidegköd nem elég, minimum kettő kell, de ha egyáltalán nem volt hatásos, érdemes másik céget hívni.

2021. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Remek!Azt mondták 2-3 naponta porszívózzak a hidegköd után!Azóta hívtam masik céget,ők azt mondták kóklerekkel volt dolgom sajnos,pont hogy zsákolni kell,és nem 10 perc 2 szoba!Mostmár attól is félhetek,hogy rezisztenssé válhattak a sok írtás miatt.Jobban is csípnek..teljesen kivagyok!😔
2021. máj. 12. 16:19
 7/26 anonim ***** válasza:
Csak akkor zsákolj ha 60 fokban kimostad a cuccokat. Amúgy tényleg bezsákoznád a bogarakat.
2021. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Ez a másik cég azt mondta,a felületeket szabadon kell hagyni,tehát ágy melletti polcokról lepakolni,azokat zsákolni,amihez 8 hónapig legalabb nem nyúlok.

A mosást folyamatosan csinálom,a zsákból egyből a mosógépbe megy.

2021. máj. 12. 17:23
 9/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A helyzetem még nem oldódott meg,a másik írtócég most volt írtatni.

Jól összepakoltatott velem,most zsákokból élünk,borzasztó.Csak legyen eredményes.A teafaolajról,mint elriasztóról hallottatok már?Bevált valakinél?

2021. máj. 18. 14:27
 10/26 anonim ***** válasza:

Olajokban ne reménykedj sztem.

Hosszú távon próbálj minél kevesebb cuccot tartani a lakásban. A bútoroknak inkább legyen lába legyenek picit elhúzva a faltól. Amit nem bírnak az a hőség (60 fok) és rosszul kapaszkodnak. Pl fém bútorlábon, ha csúszós, nem nagyon tudnak fölmenni.

Igazából a szerencse az a faktor ami számít hogy bekerül e. Szomszédtól is simán atjut a pici repedéseken. Kétoldalú ragasztószalag a bútorlábakon, ajtókereteken esetleg segíthet.

2021. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!