Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Honnan jönnek ezek a hatalmas...

Honnan jönnek ezek a hatalmas fekete pókok?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi történik idén, de ezelőtt soha nem láttam ekkora pókokat, pláne lakásban. Kb olyanok, mint egy rohadt nagy keresztes, csak baromi hosszú lábakkal és korom fekete. Ismerőseim is már többel találkoztak. Most is zörgött valami egy papírdobozban, azt hittem egér, de szintén egy ilyen állatka.. Más is talalkozott velük vagy csak itz szaporodtak el? Milyen pókok ezek?
2021. máj. 8. 20:42
 1/6 Pintér László ***** válasza:
100%
Kép nincs róluk?
2021. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is megjelent pár darab a napokban, szerintem zugpók lehet, de nem biztos. /:
2021. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nálunk is van, mindig ki teszem az ablakon ,vagy az erkélyre. Hasznos állatok:)
2021. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt egy két napja. Volt vagy két centis. Ma is találtam egyet ugyanolyan csak kicsibe. Udvaron.
2021. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nincs kép, de én is zugpókra tippelek, mert azok lakásban szaporodnak el és rohadt rusnyák és nagyok is
2021. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
33%
Ez csak egyet jelenthet...újra feltárult a Titkok kamrája! Itt már nincs mit tenni, menekülj!
2021. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!