Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Csótány a kertesházban is...

Csótány a kertesházban is elszaporodik ha bekerül? Mennyi az esély, hogy át kerül egyik helyről a másikra?

Figyelt kérdés
Jönnek hozzánk rokonok, akik itt alszanak és van náluk csótány a panelban. Természetesen átnéznek mindent mielőtt jönnek, csak egy kicsit aggódom, hogy ha esetleg bekerül a házba, akkor itt is el fog-e szaporodni. Vagy mennyi esély van rá, hogy egyik helyről átcibáld a másikba? Én is voltam már náluk, hála istennek egyet sem hoztam haza. Igaz nem aludtam ott, úgyhogy egy kicsit aggódom.

2021. máj. 20. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Panelban sajnos gyakori a csótány, ezért is végeznek rendszeresen csótányirtást, de ez nem azt jelenti, hogy minden lakásban van vagy hogy az embereken mászkál. Nyugi, nem fogják átvinni.
2021. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a mi esetunkben mi voltunk azok, akiknel csotanyok voltak egy idoben.

Mi is aludtunk szuloknel, baratoknal, nem vittuk at. Szerintem ez nem olyasmi, mint az agyipoloska, azt tenyleg nagyon konnyu atadni masnak, bar nem tudom. Mi is mindent atneztunk azert, de hala az egnek azert nem csotanyokban lepkedtunk mi se otthon, “csak” 2 naponta talaltunk egyet a furdoben. Szerencsere mar megszunt a problema, de nagy kuzdelem volt :)

2021. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 elhiszem, ez nem olyan dolog amiről tehet az ember, nagyon el tudnak szaporodni és viszonylag hamar is. Náluk is van időszak mikor sokat látni, van hogy szinte egy sincs. Írtják természetesen, de mindig visszatérnek a csöveken, réseken keresztül. #1 köszi ez megnyugtató.
2021. máj. 20. 21:24
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
Csak akkor, ha központi fűtés van a házban.
2021. máj. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha alacsony a fertőzöttség, akkor nem valószínű, egyébként rajtatok is segíthet, ha megpróbáltok minél több rést letömíteni légmentesen csövek mellett, szerelőaknánál mondjuk szilikonnal, aztán irtattok egyet. Úgy még kisebb lesz az ilyenek valószínűsége. Nekünk sokat segített.
2021. máj. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!