Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit tegyek a pókok ellen,...

Mit tegyek a pókok ellen, hogy éjszaka ne mászkáljanak az ágyban?

Figyelt kérdés
Egy régi téglaépítésű kertesházban lakunk, rendszeresen takarítunk mindenhol, de valahogy mindig előjönnek a pókok valahonnan. Napközben egy sincs, éjszaka bejönnek az ágyba és természtesen csak rajtam mászkálnak, mert sokáig szoktam nyomkodni a telefonom és imádják a képernyőt. Pedig már átállítottam hidegről melegre a fényt. A család teljesen hülyének néz már, hogy mindennap kilakoltat egy pók a helyemről, annyira félek tőlük. Mit tegyek?

2021. máj. 27. 00:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Az valami paranormális környék lehet.
2021. máj. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 köszi, megnyugtattál. 😅 Én is kezdem már azt hinni, hogy valaki telepatikusan rám küldte a pókokat.
2021. máj. 27. 01:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pókoli helyzet.
2021. máj. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A múltkor terrorban tartott egy, ami a párnám alól szaladt ki folyton, nem tudtam elkapni. Másnap elhúztam az összes bútort, nem találtam meg. Pár napja takarítottam a földszinten, egyet találtam a sarokban, lecsaptam. Még aznap éjszaka megtámadt egy éjszaka megint, pedig a másik szobában aludtunk. Azt ma találtam meg az ágy környékén, lecsaptam. Erre az előbb mit látok? Hogy megint be jött egy az ágyba. 🥺
2021. máj. 27. 01:07
 5/12 Tepfal ***** válasza:
Hű, ez elég ijesztően hangzik :) én beszereznék valamilyen szúnyogháló jellegű dolgot az ágy köré, legalább átmenetileg, pl. ilyesmit: [link]
2021. máj. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5 köszi, ez jó ötlet lenne, csak a párom nem nagyon szívlelné.

Holnap veszek ilyen citrusos illő olajokat, hátha az használ valamit.

Egyébként esténként szoktam játszani egy játékkal, aminek teljesen kék színű a háttere, nem lehet, hogy azzal csalogatom be őket? Vagy esetleg parfüm, dezodor, édes illatok?

2021. máj. 27. 02:08
 7/12 A kérdező kommentje:
*illó olajok
2021. máj. 27. 02:08
 8/12 Tepfal ***** válasza:
100%
Most jut eszembe, régen sátrazáshoz mindig borsmenta olajat vittünk, azzal csepegtettünk körbe pókok ellen. Nem tudom, hogy mennyire használ, de egy próbát talán megér.
2021. máj. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gömbicica ***** válasza:
4%

EGész nap mit tudsz csinálni, hogy éjjel van energiád telefonozni? Éjszaka alvásra való nem kütyüzni :(

Azt irod "párod nem szivelné" tehát nem kisiskolás vagy.

pffff :( kütyüzésbe kiélni magadat roppant gyerekes :(

Ha már álmatlanságban szenvedsz, igyál egy pohár meleg mézes tejet, vagy OLVASS!!! regényt, verseskötetet...... ne nyomkorászd a gyerekjátékokat :( -és tényleg bocsi!-

2021. máj. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ágyneműtartót, ágy mögötti részt milyen gyakran takarítod? Esetleg az ágykeret alján? Valószínűleg ott vannak a közelben.
2021. máj. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!