Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Méheket hogy lehet elzavarni?

Méheket hogy lehet elzavarni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma lettem rá figyelmes, hogy az egyik ablakom es annak redőnye között jópár méh repked. Felhúzni nem tudom teljesen és bár párszor mozgattam, ütögettem, mindig visszajöttek. Szakembert nem akarok hívni, kb 10 méhről van szó, illetve ártani sem szeretnék nekik semmiképp. Van valami tippetek? Előre is köszönöm!
2021. jún. 2. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Hali! Domesztosz és vizzel összekevered s azt belerakod a spriccelöbe xDD
2021. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellene oldani, hogy ne tudjanak oda bemenni, minden rés, lukat betömni, fával, szeggel, vakolóanyaggal. Bántani tényleg nem kéne, így is nehéz dolguk van szegényeknek.
2021. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

A méhekre nem nagyon jellemző, hogy ilyen helyekre betelepedjenek. Nem lehet, hogy valamilyen darazsakról van szó?

Utóbbiakkal viszont az a gond, hogy ha már 10 darazsat látsz, ott sajnos van több is. Látsz valamilyen fészekfélét?

2021. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ecetes vizet spriccelj a környékükre, azt nem szeretik.

...de ha darazsak, akkor simán lehet hogy fészek is van, és balhéznának is

2021. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Tuti méhek voltak, egy be is jött. Szerencsére megunták, hogy folyton elijesztegettem őket a redőny mozgatásával és egyszercsak már nem jöttek vissza.
2021. jún. 2. 19:52
 6/6 anonim válasza:
40%
Szegénykék
2021. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!