Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Pók van az orromban, mit tegyek?

Pók van az orromban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy kis fekete pók mászott a karomon. Mikor le akartam ütni ráesett az arcomra. Valószínű, hogy beszívtam az orromba és kifele már nem jött. Az ágyon is kerestem hátha oda esett de nem volt ott. Mit tegyek?

2021. jún. 7. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy túl élte és elmászott.
2021. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha belement volna a tüdődbe, akkor azt éreznéd. Valószűnűleg kimászott, vagy nem is ment az orrodba.
2021. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem hinném, hogy az orrodban kötött ki. Amúgy meg életem során szerintem kilónyi rovart tüdőztem le biciklizés és futás közben és még élek.
2021. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha tényleg ott van, akkor fújd ki. Ha nem érzed, hogy ott lenne, akkor nincs ott.
2021. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Azt hiszem,úgy tudod a leghatékonyabban kitrombitálni, hogy ha az egyik orrlyukadat befogod, amíg a másikból fújod,de fújhatod egyszerre is mindkettőt, lehet, hogy úgy jobb, ha most nem fogod be, csak trombitálsz, mert akkor nehogy pont elálld az útját abból az orrlyukadból, amelyikből hátha pont ki akarna jönni.
2021. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Vagy pl ha arcot mosol bő vízzel, akkor remélhetőleg kiázik, csak nehogy beljebb menjen, de nekem pl a taknyom ki szokott ázni pl egy hajmosás közben

Olyankor zuhanyrózsát is használok

De pl remélhetőleg nem akar megcsípni téged,ha bennvan se.

De mondjuk ha telefröcskölöd az arcodat vízzel, lehet, hogy megfullad (ekkor lehet hogy majd kiázik a következőkor,hogy kiviszi a víz, amikor majd kifolyik, vagy ponthogy bentreked, mert megfullad és nem tud kijönni)


Remélem,megoldódik a helyzeted; mert ez nagyon kellemetlen lehet, egyszer volt egy riport a tv-ben egy csajjal, akinek biciklizés közben egyszercsak belehasított a fájdalom a fejébe;


elment dokihoz, kiderült,hogy akkor a biciklizés közepette egy pók mászott bele a fülébe, és be is költözött. Talán még hálót is szőtt oda. És valszeg a fejfájást az okozta, amikor megcsípte szegényt.

2021. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Grimfox ***** válasza:
91%

Ha egy pók lenne az orrodban, bármilyen kicsi, azt észre vennéd. Az orr belseje különösen érzékeny az idegen testek jelenlétére, főképp az orrüregtől befelé.

A fülbe költöző rovarok, pókok kevésbé ritkák. De a füledben nincs állandó légáramlat, és a füled nem is veszi körül nyálkával az idegen testeket.

2021. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha a karodon volt, hogy a frászba tudott "felfelé esni" az arcodra?! 😳
2021. jún. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
szerintem ez valami paranoiás téveszme.
2021. jún. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fújd ki az orrod!
2021. aug. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!