Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Szentjanosbogar hol látható...

Szentjanosbogar hol látható ilyenkor?

Figyelt kérdés
Idén szembesültem vele, hogy vannak vezetett szentjanosbogarturak. Egy “átlag” erdőben is vannak ilyenkor? Érdemes kimenni? (Pár száz méterre van tőlünk egy erdő.)

2021. júl. 1. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Alcsúti arborétum
2021. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Ha olyan közel van, megnézheted, de sajnos ugye nem mindenhol vannak.


[link]


[link]


Mi már nem járunk csoporttal, csak magunk, Pilisszentiván-szerintem ezt érdemes először csoporttal, most hétvégén lesz, Pilis bizonyos részei,

Bükk-fennsíkon is láttunk már, de mondom először inkább csoporttal a linkelt oldalon lehet regisztrálni. Az Alcsútin sok bogár van, de sajnos ott sok a bunkó is :S amikor rájuk szólnak, hogy ne hazsnáljanak lámpát, erre reflektorral belevilágítanak a bokrok közepébe a kis csimótával...

2021. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Felsőszölnökö is láttunk mikor ott nyaraltunk, egy csomót.
2021. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szép látvány, nálunk az udvaron vannak néha este, de csak 3-4, az is szép látvány. Erdő mellett, falusias részen lakunk, az udvaron van minden, tehát nem csak pázsit. De a fű felett repkednek, keringenek.
2021. júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, ezeket az oldalakat láttam már, csak érdekelt volna, hogy egyszerű mezei helyszínen lehetnek-e. :-)

Gondoltam, hátha nemcsak a fizetős helyekre mennek. :D

2021. júl. 1. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A visegrádi hegyekben rendszeresen látok éjszaka. Nem fizetős, ellenben nem nagyon jó ott sétálgatni (mi autóval szoktunk menni), mert rengeteg a kismalac most.
2021. júl. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!