Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Rovarirtó mennyiért vállal...

Rovarirtó mennyiért vállal darazsfeszek irtást?

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem kerül mindenhol ugyanannyiba, konkrét árat így nem lehet írni.
2021. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
66%
Miért nem irtod ki őket magad? Nálunk anno pont a franciaerkély fölött telepedtek meg. Felvettem egy metálos hosszú bőrkabátot, búvárszemüveget, és a tescoban vett irtószerrel (asszem Protect) spricceltem őket, amíg el nem pusztult az összes. Úgy potyogtak ki a fészekből, mint a jégeső, egyiknek se támadt kedve megcsípni, úgyhogy lehet, hogy még a védőfelszerelés se lett volna szükséges.
2021. júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A pala alatt van nem tudom hol.
2021. júl. 7. 18:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Google - Írd be a kérdésedet, és megtudod.
2021. júl. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a nyaraló, faház, tele van darázsfészekkel, mindenhol bújnak be a darazsak, de a szobába nem tudnak átjönni. Itt csak akkor lesz "darázsirtás", ha lebontják majd a házat.
2021. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Neurock válasza:

Azért a Google sem tudja mindenre a választ. Kíváncsi vagyok mit hoznak ki ha beírná:


Hol van a palatetőm alatt?

2021. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Prokopf válasza:
Hívj szakembert Neurock! Ő tudja, hogy a gáz kitölti a teret, és hogy egy élőlény elpusztításához elég a helyének meghatározása, nem szükséges, hogy lássa is...
2021. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!