Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Egy teljes “szett” egy (császá...

Egy teljes “szett” egy (császár)skorpió tartásához mennyibe kerül? +meddig élnek?

Figyelt kérdés

Utána néztem elég sok oldalon, de valahogy arra kérdésre a válasz, hogy meddig él, az elkerülte a figyelmem. Erre gondoltam itt választ találok. :)

Ő lenne nekem az első skorpió, szóval még semmim nincsen ami a felszereléshez kell. Körülbelül mennyibe kerül mindennel együtt?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2021. júl. 11. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
12-15 év. A google szerint.
2021. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy bocs az offért de miért jó a skorpió a háznál? Nem unnád meg 1 hét után?
2021. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Jól utána nézhettél...csak az elsõ találat volt guglin:

Nem különösebben agresszív faj, a terráriumi példányokat kézbe lehet venni (bár nem ajánlott). Hat-hétévesen válik ivaréretté. Élettartama akár a 15 évet is elérheti.

2021. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kezdő költség kb. 30ezer Ft + az állat ami 7-8ezer Ft.

Havonta sem drága: 2000 Ft környékén van.

2021. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy skorpióm. Elég drága a tartása, de remélem, elél még pár évtizedig. A párom az. :D
2021. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!