Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Megtűritek a pókokat a szobában?

Megtűritek a pókokat a szobában?

Figyelt kérdés
Mióta nyitva van az ablak éjszaka, elkezdtek jönni befelé. Egy hete még csak 2 volt a plafonon, de most már van vagy 9. Gondoltam nem bántom őket, mert a többi élőleny is együtt tud élni velük, meg amúgy sem vagyok az erőszaknak a híve. Viszont már kezdenek aggasztani. Ti hány póknál húzzátok meg a határt? És aztán elpusztítjátok őket vagy csak kiviszitek az udvarra?

2021. júl. 12. 01:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%

0 pók

Ami bent van, megy oda ahonnan jött!

2021. júl. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
41%
Ami messze van tőlem, azt megtűröm, de ha pl. egy a közelemben mászkál és feszélyez engem, akkor általában egy gyors mozdulattal összenyomom egy zsepivel. Eddig még sosem jutott eszembe, hogy kivigyem őket az udvarra.
2021. júl. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Felosztottuk egymás közt a területet.


Ők vannak a plafonon én meg a földön,addig maradhatnak amíg nem akarnak cserélni.


(Majd tudják ki fog a plafonon aludni...)

2021. júl. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Norbán ***** válasza:
93%

1-2-3 elmegy, 9 már kicsit sok


kivinnék belőle párat

2021. júl. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
59%

Arachnofóbiás vagyok, szóval nem.

Ami lent van, azt lecsapom vagy lefújom rovarirtó sprayvel, ami a plafonon, azt porszívóval.

Elég nagy a világ, ne ide jöjjenek.

2021. júl. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
98%
Én egyet kettőt megtartok. Olyan helyen élek ahol sok levéltetű van. Ezek a kis bigyók meg mindig berelülnek ha nyitva az ablak. Az a 2 házipókom meg pókhálót készít és megszabadít engem a bajtól. Úgyhogy amég nem akarják átvenni az uralmat a házban és hasznosak, addig maradhatnak páran
2021. júl. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
21%
Láttál már pókcsípésből lett féltenyérnyi tályogot?
2021. júl. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarnak, de nyilván nem engedek be 500-at. A házi kaszáspók ártalmatlan és nagyon hasznos, nem is nagyon szoktak szem előtt maradni.
2021. júl. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy rendet és tisztaságot tartok magam körül, de amennyi pók alapból bent van azt hagyom, még a pókhálóikat sem szedem le a sarkokból.


Azért, mert így elkapják az idegesítő legyeket és szúnyogokat, amik éjszaka zavaróak lehetnének.


Szerintem hasznosak a házon belül is.

2021. júl. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
95%
Meg, szúnyog nincs is bent
2021. júl. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!