Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A legyek miért szállnak rá az...

A legyek miért szállnak rá az emberre? Nagyon idegesít hogy rám szállnak, és ha meg is mozgatom pl a kezem, vagy azt ahova szált, pár másodperc múlva ugyan úgy vissza száll. Pl egy ébredésnél folyton le zavarták a számról a legyeket, Nagyon idegesítő

Figyelt kérdés

2021. júl. 27. 07:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Zavartam* auto correct
2021. júl. 27. 07:50
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Én szeretem,ha rám szállnak,és mászkálnak rajtam,olyan mintha valaki cirógatna..

Kár,hogy nem nagyobbak a legyek,és akkor megmasszírozhatná a hátamat is..

És ingyen van.

2021. júl. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
27%
Azért, hogy rád szarjanak
2021. júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Mert érzik az izzadságot, azt is, amit mi nem, az ő szaglásuk ugyanis többszöröse a mienknek, bár azon a tényen ez nem változtat, hogy sokaknak zavaró. Én mondjuk azt szeretem, ha a lábamra szállnak, és mászkálnak rajta (de máshonnan elzavarom).
2021. júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
mert büjdös vagy
2021. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az izzadtságban lévő ásványi anyagokat szívogatják.
2021. júl. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer régen olvastam, hogy a szánkból jövő szén-dioxidban van valami anyag, ami vonzza őket. Bocsi, már régen olvastam, ezért nem is tudom pontosan mi az az anyag.
2021. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!