Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy szabaduljak meg egy...

Hogy szabaduljak meg egy lerázhatatlan légytől?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 napja benn van egy légy a szobámban és már kicsit idegesítő. Egész nap nyitva hagyom az ablakot, néha az ajtót is, hogy végre kimenjen de valamiért még a közelébe se megy. Légycsapóval se tudom lecsapni, mivel még a legkisebb mozdulatra is elrepül mintha valami szuperlégy lenne...Régen olvastam valahol, hogy tegyek mézet valamire, mert abba állítólag beleragad és akkor sikeresen el is fogtam azt, de most valahogy ez se segít. Már nem tudom mit csináljak, mert néha mikor alszok akkor szerencsére, nem birizgálja a fülemet de néha sajnos szokta és többször száll rám is hiába hesegetem el. Ugyanaz a légy lesz az, más nem lehet. Bármennyire is próbálom kihesegetni az ablakon, vagy ajtón egyszerűen kerüli nagy ívvel. Valamilyen praktikat tudtok, hogy kiszökjön innen a légy?

2021. aug. 2. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Chemotox-al fújd be a szobád, aztán majd kiszellőzteted alaposan.
2021. aug. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem meg nem volt ilyen házi-házilegyem. A sima, "halandó" legyek ellen ragasztós légyfogó lappal és elektromos légycsapóval (meg persze nyitott ablakkal) védekezem
2021. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én tartok otthon pókokat így előbb utóbb minden repülő rovar vacsora lesz :D
2021. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!