Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A legyek tisztában vannak...

A legyek tisztában vannak vele, hogy idegesítenek minket és ezért szállnak vissza mindig a fülünkre és az arcunkra?

Figyelt kérdés
Mennyire tudatos a piszkálásuk és mit akarnak vele elérni?
2021. aug. 13. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
nem unod még a legyeket? lesz még pár legyes kérdésed? feltehetted volna egyben
2021. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most láttam a reggeli kérdést közben. Nem én tettem fel, ez az első, hogy ilyet kérdeztem.
2021. aug. 13. 22:57
 3/10 anonim válasza:
100%
Az én arcomnak egy oriási molylepke csapódott neki. Szerintem neki jobban fájt, ezért bocsánatot kértem tőle.
2021. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem az eszükről és az emlékezetükről híresek, gyorsan felejtenek, ezért szállnak vissza mindig, hiába hessegetjük el, na meg az izzadságot is érzik, amit szívogatnak rólunk táplálék gyanánt. A szaglásuk egyébként sokszorosa a mienknél. Szóval nem azért csinálják, hogy idegesítsenek, nekik ez nincs tudatukban. A fejem körül mondjuk mindig határozottan elhajtom őket, hogy ne tudjanak visszaszállni, általában sikerül is elérni. Ugyanakkor azt szeretem, ha a lábamra szállnak, ott hagyom is őket mászkálni, szeretem, ahogy csiklandozzák a mezítlábas lábamat. (Nekem egyébként is a lábaimra szállnak legtöbbször, ami jó.)
2021. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
56%
Amugy kérdésre válaszolva igen. A testmelegre mennek. Az állatokra is rászálnak folyton.
2021. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ma már szerintem ez a harmadik legyes kérdés
2021. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Ehhez fejlett gondolkodásra, empátiára lenne szükség, a legyek nem képesek ilyesmire.
2021. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5%

#4:

Néha talán nem ártana lábat mosni, bűzike. 😁

2021. aug. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a testmelegre mennek, hanem az izzadtság által kicsapódott ásványi sókra.
2021. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
5 vagyok. Összekevertem a szúnyoggal. Igazad van.
2021. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!