Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Azért mászhatott rám éjjel a...

Azért mászhatott rám éjjel a kaszáspók, hogy a vérem szívja?

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 08:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A kaszáspók nem szív vért.
2021. szept. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Rám még sosem mászott pedig sok volt a szobámban egy idődben, most őszre eltűntek. Amúgy is kaszáspók nincs a házban,csak álkaszáspók amit a köznyelv tévesen kaszáspóknak hív.

Embert nem bántja,kerüli, el van magának, ártalmatlan és nagyon hasznos a rovar fogásban ha vmi bekerül megöli, elszaporodni sem tud mert ha nagyon nincs kaja egymást eszik meg.

2021. szept. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát az én szobámban van vagy 5 db. Nehéz tőlük szabadulni, mert mikor tollseprűvel piszkálom le a mennyezetröl ohatatlan, hogy valamelyik elmenekül és elöbb utobb idefial, így mindig van sajnos utánpótlás. A lépcsőházbol jöhetnek be, ott zsákszámra vannak, bántatlanul (társasház).

Ma éjjel arra ébredtem hogy csikizi valami a karomat, hát egy kaszás mászott rajtam, szerencsére sikerült lecsapni. Már volt hogy fura csipést találtam reggelre magamon. Arra gondoltam, táplálék hiányában a véremet szivja akár a szúnyogok. De nyugtassatok meg, hogy csak véletlen esett rám :(

Nem úgy néz ki, hogy egymást ennék, inkább gyarapszik a számuk, pedig szúnyog, légy nem nagyon van, amit levadászhatnának.

2021. szept. 5. 08:56
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A “szájszerve” sem olyan mint a szúnyognak. Ő szúrni tud és van szívókája. A pókoknak csáprágója van, de az álkaszáspóknak olyan gyenge, hogy képtelen az emberi bőrt átlyukasztani vele.
2021. szept. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Szúnyóg, légy azért nincs, mert már levadászták. :D Szólj nekik, hogy szálljanak be a rezsibe, és akkor maradhatnak.
2021. szept. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Nekem fogtak meg már szúnyogokat és legyet is, részemről hálás vagyok a társaságukért egyáltalán nem zavarnak az egyik leghasznosabb "háziállat" nem kér semmit csak helyet a házban lakásban és meghálálja
2021. szept. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
1/4 vagyok. Én sosem bántom őket. Azt meg kimondottan viccesnek tartom, amikor megérintem, és elkezdi rázni a seggét, hogy elriasszon a hálótól.
2021. szept. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem szív vért, a csípést mástól szerezted. Amúgy vicces mennyire tudunk valamitől félni, amihez képest emeletesház magasságúak vagyunk-
2021. szept. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát,kérdezd meg tőle.Ha Nosferatu vagy Drakula a neve akkor esélyes,hogy igen.Azon kívül ártalmatlan.
2021. szept. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Oké, köszi, hiszek nektek :D

Akkor csak kijjebb tessékelem őket, mert lehet hogy hasznos a vadászatával, de még szó érné a házat, hogy nem takarítok soha.

Igen, ha megérintem a hálóját, rázza a seggét, na én olyankor mindig azt hiszem, hogy támadni akar és most ugrik a torkomnak.

2021. szept. 5. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!