Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen pók ez pontosan?

Milyen pók ez pontosan?

Figyelt kérdés
pár hónapja kezdett megjelenni a házban azóta kb 8 db ot ütöttem le volt kisebb és nagyobb is eggyarát és még az a kérdésem hogy kell e tőle tartani
2021. szept. 17. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
?? Nincs kép
2021. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
[link] itt vannak a képek előre is köszi a segítséget
2021. szept. 17. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
2021. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi
2021. szept. 17. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez biztos, hogy nem házi zugpók!!!


Valamelyik keresztespók, de én erről a képről sajna nem tudom megmondani, hogy melyik.

2021. szept. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
#5: Tehát halovány fogalmad sincs, milyen fajta, de hogy nem házi zugpók az tuti... Ha picit lejjebb görgetnél a Wikipédia oldalon, akkor láthatod, hogy a házi zugpók nősténye sokkal inkább hasonlít a kérdező fotójára, mint bármelyik keresztespók. Azt persze nem mondtam, hogy 100%, de még mindig az én tippem a legvalószínűbb, főleg úgy, hogy neked tipped sincs.
2021. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A házi zugpók nősténye sem hasonlít egyáltalán a keresztespókokra...

Teljesen más a habitusa. Elég csak megnézni a lábak mintázatát, teljesen más mint akármelyik zugpóké, szóval a "legvalószínűbb" tipped 100%, hogy rossz :D


A lábak mintázata alapján azt mondanám, hogy Hídi keresztespók:

[link]


De 100%-ra nem merem kijelenteni mivel elég életlen sajna a fotó, de te erről a fotóról megállapítottad, hogy Nagy zugpók (ha kicsit is értenél a pókokhoz akkor látnád, hogy semelyik Zugpókra nem hasonlít egy kicsit sem).

2021. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!