Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Fürdőkád túlfolyójából jönnek...

Fürdőkád túlfolyójából jönnek a muslicák?

Figyelt kérdés

szerintetek mivel lehetne megoldani, hogy mindig a fürdőkád túlfolyójánál vannak muslicák? milyen vegyszerrel lehetne kezelni?


vagy lehet h. csak a víz vonzza oda őket máshonnan?


90ft-os légyfogó szalag már van minden szobában, fog is. de a szobákban nem szokott lenni, inkább a fürdőben.


panelház, első emelet.



2021. okt. 4. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Fürdőbe nem lehet rakni légyfogó szalagot?
2021. okt. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az szerintem nem muslica. Vannak ilyen kis feketés repülő rovarok amik a nedves helyen élnek,nem tudom pontosan a nevét de nagyobbak mint egy muslica.
2021. okt. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg van egy közös bűzelzáró a csatorna felől, hacsak Ti nem öntötök ki néha valami kajamaradékot a kádba, nem kéne ott muslicának lennie.

Nincs csatornaszag?

2021. okt. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csatornalégy? Azoknak a lárvái a csatornában, a lefolyókban kelnek ki, nálam is a fürdőszobát szeretik.

Naponta kis fertőtlenítő a túlfolyóba megoldja.

2021. okt. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Grimfox ***** válasza:
Most volt nemrég itt egy kérdés, ami a lepkeszúnyogokról szólt. A kérdezőnek is hasonló volt a problémája. Szerintem próbálj meg képeket nézni lepkeszúnyogokról, és vesd össze azzal, amit látsz kijönni a lefolyóból.
2021. okt. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!