Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy kerülhetett oda ez a pók?

Hogy kerülhetett oda ez a pók?

Figyelt kérdés
Néhány nappal ezelőtt észrevettem, hogy a dupla üvegű ablakunkban a 2 ablaküveg között van egy kis pók. Azóta is ott van, mászkál, (gondolom) keresi a kijáratot és próbál kiszabadulni, de nem tud. El sem tudom képzelni, hogy kerülhetett oda a 2 üveg közé, szerintetek? Elvileg sehol sincs akkora hely, hogy bemászhasson. Elképzelhető, hogy nagyon pici korában mászott be, és most már túl nagy ahhoz, hogy kimenjen? De hogy tud nőni, ha semmi táplálékot nem talál ott?

2021. okt. 5. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Valszeg a pete a külső ablakkeret réséhez lett lerakva, a szél pedig csak befújta a résen keresztül.
2021. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Valahol ezek szerint mégis van egy pici lyuk, ahol bement!

A pókok egy kiadós evéssel akár egy évig is kibírják koplalással! Hihetetlenül szívós állatok!

Ha akkorára nőttek volna, mint egy rottweiler, ők lennének az állatok királyai! Vagy akár a Föld uralkodó élőlényei is ők lennének!

2021. okt. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Biztos, hogy nem keres az semmi kijáratot, mert az intelligenciája nem terjed ki odáig. Csak mászik, amíg falnak nem ütközik, aztán elfordul másik irányba, mint a legtöbb ízeltlábú.
2021. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval lehet, hogy egy évig is nézhetem. Az jó, mert arachnofóbiás vagyok, és biztos nem törjük ki emiatt az ablakot...
2021. okt. 5. 13:42
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Lehet csak odaképzeled. Gyakran a túlzott félelem képes ilyenekre.

Lakótársad is látja?

2021. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha tényleg ott van akkor el fog pusztulni és lebomlik szerintem idővel
2021. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%
Na várjál csak. Most azt akarod mondani, hogy a műanyag ablakotok, ami 2 rétegű üvegezésű és közte argon gázzal van töltve, aközött van a kis pók?
2021. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy argon gáz lenne. Ez egy rohadt régi ablak, van vagy 40 éves. Legalábbis nem tudok róla, hogy valaha is le lettek volna cserélve a nyílászárók. Viszont ekkora méretű rést nem látok rajta. Attól még persze lehet.
2021. okt. 5. 14:08
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és nem műanyag ablak :) fa.
2021. okt. 5. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!