Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mikor találnak már fel végre...

Mikor találnak már fel végre pókirtót, ami az összes pókot kiírtsa a Földrő de mást nem?

Figyelt kérdés
Semmi értelme, haszna egy póknak azon felül hogy megijeszti az embereket!!!

2021. okt. 10. 16:56
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező egyik kérdésében azt mondja nem kéne a pókokat összehozni a galambbal meg a kutyával.


Igazad, van. A pók hasznosabb igazából. A galamb abszolút nem csinál semmit. De tőlem maradhatnak.

A mostani házi kutyusoknál több haszna van a póknak.


Saját védelmemre: Nem bántom a kutyát, a mentő kutyáknál pl hasznosabb nincs is, de a házikedvencek nagyrésze már nem nagyon szól bele az ökoszisztémába.

2021. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim válasza:
88%
Soha
2021. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
81%
Nem! Nem! Soha!
2021. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim válasza:
77%
Kérdező inkább téged kéne kiírtani.
2021. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
58%
Fogod a partfist és agyonnyomod.. Fel lett találva ..
2021. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
86%
És mikor irtják ki azokat, aki a hülye irreális félelmeik miatt fajokat pusztítanának ki?
2021. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
12%

32: te egy ostoba ideológus vagy. Igen, ezt mind képes a faj csinálni... de mi a haszna? Azt, hogy öncélúan rajzolgatsz meg zenélsz, az nagyon király, de ez miért is jó? Megmentesz neked szimpatikus állatokat (több ezer fajt meg kiírtasz, de rá se ránt), de szép is ez... csak ezzel ugye felborítod az ökoszisztéma működését, lásd a macskák esetében.

Az emberi faj nélkül teljesebb és tökéletesebb lenne a világ, ezt minimális ésszel beláthatod. Így is, úgyis meghalsz, ha kívánom, ha nem... legalább a bolygónak lenne jó... Tetszik érteni?

2021. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
13%

39.

Nem tudom eldönteni, hogy félek-e tőletek, vagy megvetéssel vagyok irányotokba...

2021. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
35%
40 én viszont el tudom dönteni, hogy ez engem mennyire érdekel. Remélem sejted. :)
2021. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
77%

Van az a vicc, hogy két pók beszélget..

Na mindegy. Téged a pókok zavarnak, na most gondolj bele, te őket, mennyire rémísztheted halálra?

Ez a bolygó a rovarok bolygólya. Szám szerint kicsit többen vannak. És mi vagyunk a betolakodók, mi folyton át akarjuk alakítani a természetet nekünk tetszőre. Holott a természetben van meg mindennek a helye, és rendje. Nekünk kell megváltozni, nem a pókoknak.

2021. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!