Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mikor találnak már fel végre...

Mikor találnak már fel végre pókirtót, ami az összes pókot kiírtsa a Földrő de mást nem?

Figyelt kérdés
Semmi értelme, haszna egy póknak azon felül hogy megijeszti az embereket!!!

2021. okt. 10. 16:56
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
89%
A pókok hasznosak ha nem lennének legyekből és más kártevőktől lenne sok. Alap esetben az ember és pók szimbiózisban élnek nem kell kiírtani őket és nem is lehet feltalálni ilyen szert és jelenleg ott tartunk, hogy minden életben maradt állat kics.
2021. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
73%
csak trollkodik
2021. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
70%
A pókok kicsit sem zavarnak, nem tudom hogy lehet irtózni tőlük. Legalábbis a házi pókok szerintem nem ijesztőek. Sokkal jobban irritálnak a legyek, szúnyogok. Azok kipusztulhatnának.
2021. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
0%

"40 én viszont el tudom dönteni, hogy ez engem mennyire érdekel."


Szerintem az "érdekelnemérdekel" nézőpont kicsit irreleváns egy látens szociopátiás beteg tekintetében. Ugyanis a társadalomra nézve elég aggasztó viselkedést produláltok.

2021. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
20%
44 aggódjál nyugodtan, ha jól esik. A társadalmad -vagy amit annak hiszel- most pusztítja el magát és a környezetét, miközben te hazug ideológiákat puffogtatsz. Oh a boldog tudatlanság
2021. okt. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
0%
vicces hogy azon vitatkoztok hogy elpusztítja magát az emberiség mikor a netezéssel is jóval több energiát felhasználtok mint amit sok afrikai gyerek pl megengedhetne magának akár napokig.. nem kell az álszenteskedés örüljünk hogy jólétben élünk.
2021. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
65%
46 kevered a szezont a fazonnal: én egyike vagyok a fajom idióta egyedienek... nincs olyan, hogy vagyok én és van az emberiség: halmaz-részhalmaz. Kollektíve vagyunk haszontalanok... csak én legalább magamat nem baszom át.
2021. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
87%

15

Az megvan,hogy valaki ugyanúgy retteg/undorodik pl.a galambtól/kutyától,mint te a póktól? Raadásul pl.a galamb sem túl hasznos. De tényleg kicsi agyad lehet,ha nem ment át a lényeg. :)

2021. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
86%
Egy galamb már megértette volna...
2021. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
82%

Állítólag mára az összes földi emlős 4%-a vadon élő állat, a többi mi vagyunk, meg a teheneink. Madaraknál kicsit jobb a helyzet.


[link]


[link]


A pókok, és egyéb, kevésbé cuki lények tovább fogják bírni.

2021. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!