Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Boltokban árulnak ilyen...

Boltokban árulnak ilyen poloska-riasztó sprayt. Kérdés hogy mennyire hatásos? Nem akarok zsákbamacskát venni.

Figyelt kérdés

Én teljes szívemből gyűlölöm ezeket a dögöket. Minden ősszel konkrét háborút vívok ellenük, olyan agresszívan próbál meg bejutni a lakásba. Amikor szép, meleg idő van, egyszerűen nem tudok szellőztetni. Szúnyogháló mit sem ér. Éjszakánként gyakran riaszt fel a mini helikopterre hasonlító szárnyberregésük és mióta az ágyamban is sokszor találtam belőlük, ezért már fóbiám lett tőlük. Állandóan nézem a függönyt, meg külön minden egyes ruhát amit fölveszek hogy nem-e bújt el belőlük egy-kettő. Ugyan nem csípnek, de éppen elég hogy rohadt sokan vannak, hányingert keltően büdösek, nem lehet őket puszta kézzel megfogni az orrodba még sokáig megmarad a szaguk és a bőrödről pedig egyszerűen szappannal sem tudod lemosni.


Egy csomó mindent próbáltam már ki ellenük, viszont eddig csak a hideg zsíroldó vállt be. Mert az már annyira durva hogy már ők sem bírják, de én sem. Ennél már csak a mustárgáz lehet durvább. Az lenne jó ha tényleg működne az a spray hogy csak ők pusztuljanak meg tőle, de én ne.



2021. okt. 17. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Envira spray.

Kertészeti boltokban kapható.

2021. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

Én használtam Envirát, Biokillt tavaly úgy, hogy ment a spricni a bejárati ajtó melletti falra, a szúnyoghálókra és az ajtó-ablak keretre.

Idén valahogy megúsztam őket.

2021. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!